Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hétfőn délelőtt életem első...

Hétfőn délelőtt életem első edzőtermi edzésére megyek, személyi edzőhöz, mert fogyni szeretnék. Mit és mennyit egyek előtte?

Figyelt kérdés
Más hasznos tanácsokat is szívesen fogadok, mert még sosem voltam, és ebből kicsit izgulok is, h mi lesz, vajon bírni fogom-e, stb?

2013. ápr. 20. 11:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pl tejsavóproteint: scitec 100% whey, biotech nitro pure whey, twinlab whey fuel, mhn whey, Dymatize elite whey, vpx syngex, stb..
2013. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Akkor ha a személyi edző nem lát el étkezési tanácsokkal, akkor felkeresek egy dietetikust is. Tájékozódni próbáltam már a netről, de annyi ellentmondó infót találtam, h belezavarodtam. Ezért is határoztam el magam egy személyi edző mellett. De pl a netről kapott ötlet alapján vérvételen voltam a pajzsmirigy miatt. Szerencsére az teljesen jó, tehát nem az okozta a hízást.
2013. ápr. 20. 12:34
 13/22 A kérdező kommentje:
Ezek a proteinporok finomak, vagy legalább ihatóak? Nincsenek bennük nem kívánatos anyagok?
2013. ápr. 20. 12:36
 14/22 anonim ***** válasza:

Nagyon finomak, sokféke ízesítéssel. Nincs velük gond, persze édesítőket tartalmaznak, de kevés abból sem árt.

Ha az edző nem tudna étrendet írni (de szerintem fog tudni), akkor itt is tudunk segíteni.

2013. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket előre is! Tök rendesek vagytok! :)
2013. ápr. 20. 12:47
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, szívesen segítünk, csak más állásponton vagyunk. :-) Én azt mondom, semmi szükséged fehérjekészítményekre, mert a számodra szükséges mennyiséget könnyedén tudod fedezni természetes élelmiszerekből. Montez sok éve testépít, így elképzelhető, hogy neki szüksége van kiegészítőkre, mert mire megeszi az egyik adagját, kezdheti a következőt. (Kicsit túloztam, bocs!)
2013. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én sem azt mondom, hogy proteintápkiegen kell élni, de edzés után és reggel pl vitathatatlanul nagy előnye van a gyors felszívódás miatt és hogy nem viszel be vele plusz ch-t, zsírt.

Ezt amúgy még 20 oldalon ketesztül is tárgyalhatnánk, de itt nem egy ember jelezte már vissza, hogy bizony az általam is ajánlott testépítő szálkásító diéta hozta meg a jó eredményt.

2013. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyelőre én sem fogok porokért rohanni, szerintem is ráérek még ilyesmivel, de jó ha tudom, h mik a lehetőségek. Elsőként az első kondiedzéstől izgulok és egyben várom is. Sokat filóztam, h milyen utat válasszak a fogyáshoz, remélem végig is fogom tudni csinálni. Nem szeretném az elhízott anyukák táborát gyarapítani.
2013. ápr. 20. 12:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem fogod, az első lépést már megtetted. Az edző meg majd elmond mindent.
2013. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Semmi izgulnivalód nincs! Maximum azon, mennyire érti a dolgát a leendő edződ. Esetleg gyere vissza mesélni, írhatsz privátot.
2013. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!