Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettlebell és pilates milyen...

Kettlebell és pilates milyen párosítás?

Figyelt kérdés

December óta járok kettlebell edzésre, hetente kétszer. Meg persze minden este otthon is lenyomok egy jó kis sorozatot a sportszerrel. Viszont úgy vettem észre, hogy nem ártana a szépen fejlődő izmokat egy kicsit nyújtani is. Ezért gondoltam, hogy jó kiegészítés lenne hetente kétszer pilatesre is járni. Szerintetek jól kiegészítenék egymást?

Ja, mielőtt jönnének a "búzás" megjegyzések, lány vagyok :)



2013. máj. 13. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Izgalmas. Tetszik.


Én is Pilateseznék (csak van más gyógytorna ami tökéletesen jó nekem) aki lebúzázna, hehe olyan élvezettel csapnám falnak a fejét, hogy már-már elgondolkozom rajta kicsit tán nem-e vagyok erőszakos. Én nem kötekednék Pilateszesekkel, Jógásokkal.. mert jó nagy meglepetéseket tudnának okozni :)


Jó lesz a Pilates - Kettlebell kombó!

2013. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
annak, aki lebúzázna egy pilatesre járó férfit, javaslom,hogy menjen el egy pilates edzésre. meg fog lepődni. ugyanez callaneticsszel is. attól, mert nem ugrándoznak, meg rohangálnak, elég keményen megdolgoztatják az izmokat.
2013. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Glissade* ***** válasza:
70%
Szerintem tökéletes párosítás lesz:)
2013. máj. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Glissade *____*
2013. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És bocsánat, nem akartam megbántani senkit! Csak a kettlebell edzés mellett párhuzamosan aerobic óra van. És gyakran hallom, hogy a mi "rettegett Ivánjaink" :) hogyan szólogatnak be a nyújtásra vágyó uraknak. Bocsi még egyszer.

Ja és holnap irány a pilates edzés. Gyönyörű, sikeres napot mindenkinek!

2013. máj. 14. 10:08
 6/9 *Glissade* ***** válasza:
Rettegj Aczél! Vissza jöttem:D
2013. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudok már rettegni. Olyat taichiztam, egyszerre szakadt le a gyomrom és a vesém. Ezután.. bármi történik az már csak hullagyalázás, nincs okom a rettegésre :D
2013. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megmondom az "Ivánjaiknak", hogy veletek ne fárasszák magukat. Ivánnak hívjuk egyébként az összes- 5 :)-már két kettlebellel edző kétajtós szekrényeinket.
2013. máj. 14. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:

ja, még valami azoknak, akik szerint a Pilates női torna.

az embert, aki az egész mozgásrendszert kifejlesztette, JOSEPH-nek hívták....szerintük ez női név? és a katonák, akiket rehabilitált (merthogy ezért találta ki), szintén leginkább férfiak voltak...

2013. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!