Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre fogyni és...

Lehet egyszerre fogyni és feszesíteni?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg, ezért elkezdtem futni heti 4x és diétázom is. A fenekem eléggé löttyedt és szeretném ha feszes lenne, ezért kitöréseket, guggolásokat csinálok. Ezzel el fogok érni valamit?
2013. máj. 25. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha lemegy a laza, alaktalan zsírból akkor eleve feszesebb formád lesz.


Közben izomtömeget növelni nem lehet. Hagyományos dogma.. mindegy: közben ha edzel, akkor az izmaid tónusosabbak lesznek. Ezt nevezik a csajok formásodásnak, igen, csináld csak, jól teszed!

2013. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Csak mert valami olyasmit hallottam, hogy akkor izomból fogynék.

2013. máj. 25. 23:08
 3/8 Osynho ***** válasza:

A táplálkozást kellene belőni. Ha kevés fehérjét eszel (és amúgy is kevés a kalóriát viszel be), akkor bizony izomból fogsz leginkább fogyni. Egyébként is azt bontja le először a szervezet, a zsírt igyekszik tárolni.


Viszont, ahogy írták, nincs egyszerre fogyás és izmosodás. A nők által használt "feszesítés" ugye az izmok fejlesztésével valósítható meg.

2013. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Izomból az fogy aki

- koplal

- nem ed

- testépítő 100+ kilós, és a szervezete számára túlzott teher a nagy izomtömeg


Egyébként még egy nyamvadt vegán növényevő sem fogy izomból, akkor egy húst is fogyasztó ember..


Wudangban a harcművész szerzetesek heti egyszer esznek húst. Rohadt nagy fehérjebevitelük lehet zöldségeken és gyógynövényeken élve.. a legerősebb emberek, szép edzett testtel.

2013. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* izomtömegből veszít, aki nem EDZ.
2013. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbálok sok fehérjét enni!


De akkor előbb fogyjak le és csak utána feszesítsek?

2013. máj. 25. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Most is kell erősítő edzéseket végezned, hogy ne izomból fogyj. Az edzésekkel tudod megelőzni az izomvesztést. Tehát kell aerob és erősítő edzés is a diéta mellé.


Harcműves, a 100+ kilós testépítők nem fogynak sokat izomból (sőt!), mivel ott már erősen megy a kox. És koxal még növekedhetsz is diéta alatt. Nem tapasztalat, csak hallottam, olvastam.:)

2013. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi tényező :D

Igaz!

2013. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!