Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan /milyen étrenddel...

Hogyan /milyen étrenddel lehet elérni leghamarabb "egy sportos" testalkatot?

Figyelt kérdés
Értem én ezalatt azt, hogy járok kondiba addig oké, edzésterv meglesz/megvan a bodybuilderről, egyenlőre csak az alapozó vagy a kezdő edzésterv, de ahogy nézem az jó lesz későbbre is csak nagyobb súlyokkal. De msot lenne egy problémám, az étrend, én sok szénhidrátot eszek, amit nem lenne szabad, nem csak ebből a szempontból, de még csak nem is egészséges :S Na ezen szeretnék változtatni. Mit lehet enni szénhidrát helyett, mert addig ok hogy teljesen nem fogom eltávolítani a szénhidrátot, mert az se jó egyik szempontból se(kb 3 szendvics ami a maximálisan ajánlott szénhidrát bevitel naponta asszem, ha így mérjük msot) , magyarán mivel tudom helyettesíteni a szénhidrát nagyobb részét?
2009. okt. 13. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szénhidrát és szénhidrát között van különbség. Nem mindegy, egyszerű, vagy összetett változatot eszel többször, az sem, a nap mely szakaszában, edzés előtt mikor fogyasztod ezeket. Keress rá a neten, mi a különbség hasznosításukban és hatásukban, ez fontos, ha ideális alkatot szeretnél.

Merthogy a szénhidrátokat tényleg nem szabad teljesen mellőzni. :)

2009. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó minőségű fehérjét! Sovány húsokat, zöldséget, és kis mértékkel gyümölcsöt(az összes gyümölcs nagyon cukros).

Remélem tudtam segíteni :)

2009. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!