Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Régi orosz légpuskámhoz 4,4...

Régi orosz légpuskámhoz 4,4 mm -es töltényt keresek, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Szinte sehol sem találok ekkorát, mindenhol csak 4,5 mm es van, de az enyémhez 4,4 es kell. Segítséget előre is köszönöm!

2013. júl. 5. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha bemész vadászboltba akkor tudnak neked rendelni, de neten találhatsz:


[link]

2013. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Üdv


Köszönöm a segítséget, de ezt én is megtaláltam már, de az a helyzet, hogy 4,4 es nem gömblövedék kéne, hanem ilyesmi


[link]


Írtam pár ezzel foglalkozó üzletnek, de akik válaszoltak azt mondták, hogy nem is hallottak ilyenről. Pedig nekem ilyenre lenne szükségem volt is ilyen töltényem itthon, de azt még nagyapámék vették kitudja hol.

2013. júl. 9. 22:08
 3/12 anonim válasza:

Hello

Érdekelne milyen márkájú ez a légfegyver ?!

2013. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia !


Szerintem nem nagyon fogsz gömb formájún kívül másmilyent találni 4.4-esben...

2013. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát nem örülök neki.
2013. júl. 21. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


4,4-es nekem is van itthon valahol. De valami ezeréves gyufásdobozszerű (jó kicsit nagyobb) képződményben leledzik pár száz darab. Ha megtalálom megalkudunk rá.

2013. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia


Köszönöm szépen az ajánlatot, de már feladtam a keresést és vettem egy Slaviat, amibe 4,5 -ös megy.

2013. nov. 12. 20:43
 8/12 anonim ***** válasza:
A Slavia egy jó fajta puska. Hányas? Nekem egy 631-esem volt.
2013. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is 631 -es van nagyon jó és erős, bár használtan vettem nem tudom, hogy lett e bele téve erősebb rugó és azért ilyen erős vagy gyárilag
2013. nov. 13. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom rugócserés volt. A túlságosan erős légpuska sem jó célzás szempontjából. Valami börzén vettünk még egy "Designed Germany"-t aminek 14-16J volt a torkolati energiája. Azt a mai napon szétburítottam majd a rugóból vágtam ki 4-5 menetet. Csapott olyat hátra mint a 0.22-es, célozni nem lehetett vele. Most igaz kicsit gyengébb (így is a határérték fölött van) de pontos. A háztáji használatra tökéletes, másra meg -> törvény tiltja. A konzerves dobozt így is átviszi mindkét oldalról. Más azt mondta, hogy milyen hülye vagyok, annak örülnek mások ha minél erősebb a puska.

De kérdem én: Ha nem lehet célozni vele, akkor minek legyen 20-30J energiájú? Van egy erős puskám amivel a konzerves dobozt lelövöm, aztán.... ennyi.

2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!