Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy 1-1 edzés,...

Hogy lehet hogy 1-1 edzés, biciklizés után másnap 1 kg al könnyebb vagyok, rá 2 napra pedig ugyanannyi?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem akarok fogyni egyáltalán inkább hízni, izmosodni és ez zavar. Tudom hogy nem minden nap kéne mérni magunkat de én minden reggel megnézem és nem tudom ezt hova tenni. Elmegyek edzeni vagy 1 órát bicajozni, másnap 1 kg al kevesebb.. következő nap ugyanannyi mint eddig voltam.
2013. júl. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, amíg biciklizel mozogsz, izzadsz, vizet vesztesz, ha nem pótlod kellő képen, akkor kevesebb a súlyod + gondolom kaksizni is szoktál, akár lehet hogy 1x kaja után, másszor kaja előtt méred magad.
2013. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig ugyanúgy mérem magam, wc után, kaja előtt. Vizet pedig rengeteget iszok + este még ittam fél liter tejet is :D szóval tényleg nem értem.
2013. júl. 7. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
mert ennek nagy része víz, ami kimegy, nem igazi súlycsökkenés. ez változik.
2013. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :))
2013. júl. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!