Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aikido edzésre kellene valami...

Aikido edzésre kellene valami hajviselet, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy összefogom a hajam, de állandóan kilazul a gumiból és túl sokat kell foglalkozzak ilyenkor a visszagumizással. Edzésen persze esünk, kelünk, gurulunk, szóval hajcsatról sajnos szó sem lehet.

Valakinek valami tipp, hogy miként fogjam össze? (megj - nem szeretném levágatni)

köszi előre is


2009. okt. 24. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
széles, gumírozott hajpánt, és copf. én kendővel kötöm be a fejemet futáshoz, mert még nem elég hosszú a hajam a copfhoz. ezt is kipróbálhatod. vagy lehet kapni hurkolt, erős anyagból készült, cső alakú nemtudommit :) pl. C&A-ban. ezt a fejemre húzom, és a végére kötök egy csomót. úgy néz ki ilyenkor, mint egy manósapka. :) vékony az anyag, úgyhogy nem izzad alatta a fej.
2009. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kipróbálom, köszi:)
2009. okt. 24. 19:32
 3/4 anonim válasza:
én fiu vok és most nem akarok okoskodni de aikido edzésen az a léyneg h nem érhet a fejed a talajhoz esésnél szal rakhatsz be csatot is mert egyik lány edzőtársam is azt rka be de viszont ha bevágod a fejed esésénél az nemjó azt gyakorolni kell
2010. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát Miló Viktória meg más ökölvivó csajok be szokták fonatni a hajukat a mérkőzések előtt bár nem tudom Miló aktív-e még de ez szerintem hétköznapi edzésekre idő és pénzigényes. Szerintem hosszú hajúaknak bőven elég egy nem túl lazára és nem is túl szorosra kötött fejkendő.
2011. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!