Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gázspray mennyibe kerül?...

Gázspray mennyibe kerül? Lehet kapni military shopban?

Figyelt kérdés
nem romlik meg, milyen a szavatossága?
2013. nov. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában lehet, 1000 ft körül van a szabvány OC spray (amekkora mennyiséget hordhatsz magadnál is).


Én fű alatt szerzem általában, kicsit nagyobb, mint amit megengednek, és sokszor olyan hatóanyagú, amit sok európai országban, így Magyarországon sem adnak el civileknek, vagy nem vetik be ember ellen (mondjuk ez utóbbi csak a nagyon szigorú országokra vonatkozik, mint pl. Németosrzág, ott ha jól tudom az OC-t is csak kutyára használhatod.) Saját magánterületen használható, egyébként piszkálhatnak érte elviekben.


Több éves a szavatossága. Most nem tudom, hogy ez alatt vajon lebomlik a kapaszicin, vagy csak fokozatosan kiereszt a nyomás, és már nem használható.

2013. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kapszaicin
2013. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
2 ropiért van CR gázos,erősebb mint a kapszaicin de lehet venni CR és PV-est is,a pv is a kaszaicint jelenti.
2013. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

cr gázos ezt nem értem kicsit bővebben ha kifejtenéd :)


teljesen laikus vagyok

leírnátok még a hozzá tartozó használhatósági szabályokat?

ha az utcán bepofázik valaki és fenyegetve érzem magam akkor lehet tolni a pofájába?

2013. nov. 9. 17:49
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem olcsó legyen és jó

és military shopban lehet venni?

2013. nov. 9. 17:49
 6/7 dirtboy ***** válasza:

a CR,CS,PV vagy másképpen OC ezek azt jelzik hogy milyen gázzal van töltve,mi az ami a hatást kifejti a támadóra,ezek eltérő tulajdonságúak,a CR legerősebb,utána a PV aztán a CS /cées-nek kell ejteni nem csé-nek/


a military shopot nem ismerem.


egyébként a gázspayeket azt hiszem 3féle fejel lehet kapni.

ezek másként terítik be a légteret,van ami jobban szét teríti viszont kisebb távolságba lövel van ami meg nagyobb távolságra kifújja de nem terül el úgy a gáz a levegőben.


használni akkor használhatod a ténylegesen rád támadnak,az hogy anyáznak vagy valami még nem jogos önvédelem mert még nem támadt rád ergo veszélyben sem voltál.

a szélre is érdemes figyelni,viharban nem érdemes használni valamint zárt térben sem valami tuti.

2013. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a military shopra, mint egy konkrét bejegyzett névre gondolsz, akkor a honlapja ezt adja: [link] Azt tudom, hogy a katonai-vadász-túraboltokban azokban a városokban, amiket én ismerek, szokott lenni. Bár csak OC spray, hüvelykujjnyi méretben, gázpisztolyba szintén OC a legértelmesebb töltény, amit kapni lehet.
2013. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!