Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha street workoutozni szeretné...

Sága kérdése:

Ha street workoutozni szeretnék, akkor baj az ha csak összetett napokkal edzek?

Figyelt kérdés

Mert heti 5-6 napos osztott edzésre nincs időm,viszont pl minden másnap volna 1-1,5 órám edzeni,de minden nap nem.

Ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

Tehát ilyesmi jellegű edzésekkel is fejlődhetek,mert nem vagyok kezdő,2-3 éve fegyencedzek már.Persze haladnék tovább medium szintekre is.Ja és a célom az erő-állóképességem fejlesztése némi zsírleadással,tehát nem az a legfőbb nekem,hogy mekkora a bicepszem.



2014. jan. 29. 12:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem,hogy nem lenne túledzés ha minden másnap edzenék így,mert persze minden izomcsoportra menne kétnaponta de különböző gyakorlatokkal minden edzésenként.Mert fegyencbe azt erőltették hogy egy izmot heti egyszer szabad csak edzeni.
2014. jan. 29. 12:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha két,három éve edzel akkor ezekkel az ide linkelt edzésekkel max szinten tartani tudsz.De az elgondolás nem rossz,jók az ilyen köredzések.A lényeg hogy mindig nehezítsd ha már valami simán megy.Például guggolás helyett egylábas guggolást meg húzódzkodást is csinálhatod plusz súllyal ha már könnyű.
2014. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egész jó ez az madbarz nevű oldal amit linkeltél.Látom különböző nehézségű edzés tervek vannak.Csináld csak szerintem jó.
2014. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,mentek a zöldek.

Várnék még tapasztalatokat is akik ilyesmi tervekkel edzenek.

2014. jan. 29. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Én osztottat csinálok de szerintem ezzel is tudsz edzeni.
2014. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És osztottal heti hányszor edzel?
2014. jan. 29. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
4x
2014. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos én max. heti 2-3szor tudok csak edzeni,ezért gondoltam az összetett edzésekre.
2014. jan. 29. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lesz az is. Valakinek pont hogy az jön be jobban.
2014. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Hát remélem azért így is tudok majd fejlödni.
2014. jan. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!