Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anaerob vagy Aerob? Szerintete...

Anaerob vagy Aerob? Szerintetek? (Összetett, több kérdés)

Figyelt kérdés

1. Ti melyiket részesítitek előnyben? Melyik a hasznosabb?

2. (Lehet buta kérdés...) Futás közben nő a pulzusom és a vérnyomásom... Ez nem veszélyes egy amúgy is magas vérnyomású emberre nézve (Nem ÉN vagyok az)? Nem biztos, hogy jól tudom... De a futás nem növeli a tüdőkapacitást, illetve tágítja az ereket (Ami azt jelentené, hogy csökkenti a magas vérnyomást)? Kérlek javítsatok ki ha tévedek!

3. Telítetlen zsírsavakat érdemes nagyobb mennyiségben a szervezetbe bevinni... Milyen fajta zsír tartalmazza nagyobb mennyiségben, amihez az átlagember is hozzájuthat?

Fuff... Ez jó hosszú volt :D



2014. aug. 16. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én izomnöveléskor (tömegnöveléskor) kardiózok, mert ez jobb a szív- és érrendszer edzésére.

Szálkásításkor aerob edzés megy, mert így kevesebb izmot vesztek. Tömegeléskor nincs izomvesztés, akkor mehet kardio.

Zsírok: lenmagolaj, halolaj. Ezek a legfontosabbak. Halolaj azért kell, mert ebben van EPA és DHA zsírsav. Használok még kókuszzsírt is. Ez telített, de kiváló, közepes szénláncú zsírsavakból áll.

2014. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!