Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kezallas...

Mit tegyek, ha kezallas kozben nem kapok levegot? Egyszeruen nem birok levegot venni, vagy csak nehezen. Amikor mar vegeztem olyan vagyok, mint aki a viz alatt merte meddig birja levego nelkul.

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

1.tanuld meg a 3 rekeszes udzsaj jóga légzést és azt gyakorold törökülésben.

2.ha már megy,akkor lefelé néző kutya pózban is végezd napi 2 percet.

3.fejenállásban falnál végezd a gyakorlatot és a légzést.

4.ha már megy mindegyik leírt,jöhet a kézenállás.

2014. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ez mi is? Le tudodnad irni, esetleg linket kuldeni?
2014. aug. 19. 21:05
 3/7 A kérdező kommentje:
ez egyébként a hasi légzés? Mert szerintem már jól megy, és a tesitanárunk már mondta, h ez nagon hasznos, és volt, hogy órán is gyakoroltunk
2014. aug. 19. 21:16
 4/7 anonim válasza:
Üdv!Ha még aktuális, nekem segített hogy az elején nem tartom bent a levegőt hanem folyamatosan veszek kicsi levegőket.
2014. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, meg aktualis. Mikor probalok jarni, akkor nem megy. allasnal megy, amit nem ertek.
2014. dec. 13. 08:38
 6/7 anonim válasza:
Főleg járás közben értem én is. Amúgy nekem is elfogy a levegőm sokszor, de még ez volt messze a legjobb módszer. Remélem segít neled is
2015. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most állásmnál már nagyon jólmegy :) járni még pár lépét ha tudok, de az sem szép, először inkább az állást gyakorolom, de már tök jólmegy :) sajnos tényleg visszatartottam a levegőt folyton, de már semmi baj, csak "elfelejtek" néha először lélegezni, aztán eszembe jut:'D
2015. jan. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!