Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel motiválhatnám magam a...

Mivel motiválhatnám magam a rendszeres mozgásra?

Figyelt kérdés
Rendszertelenül mozgok, és ez így tkp semmit nem ér. Most éppen lustaság az elmaradás oka, de van, hogy a fáradtság, időhiány a gyerekek mellett. Hogyan tudnám magam a rendszeres mozgásra rákényszeríteni? 30 éves nő vagyok, kevés felesleggel, sok izommal, tehát gond nincs, csak valahogy bele kellene építenem a sportot az életembe.
2008. aug. 18. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Kezdőként azt javaslom, hetente 3x vagy 4x mozogj kb 20 percet. nem kell több, mert nem kell hogy elmenjen tőle a kedved. Én is így kezdtem, ma már nem érdekel ha este 9 van, de akkor is mozgok legalább 20percet, mert kell és nem bírok meglenni nélküle. :)

Én úgy vettem rá magam, hogy a családom tele van cukorbetegekkel, szívrohamosokkal és agyvérzésesekkel. Na ezt nem akarom, mert látom hogy mit tett velük!!!!! Úgyhogy engem ez motivált. Így hát egészségesen élek és mozgok. Az ember azt gondolja vele ez nem fordulhat elő. Hát a családom tagjai is ezt gondolták - rosszul, nagyon rosszul gondolták.

2008. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem vagyok "kezdő", sokat és sokfélét sportoltam, elég sokáig is bírom, csak a rendszeresség hiányzik. 20-20 percem még lenne, de annyi időre feleslegesnek tartom nekiállni, pedig tudom, hogy nem az!

Most azért majd megpróbálom aszerint, amit mondtál, hátha úgy könnyebb a lelkemnek:). Mégegyszer köszi!

2008. aug. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!