Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne kelljen minden edzés után megmosni?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap edzek valamit, és többnyire jól leizzadok, minek következtében a derékig érő hajam csatak víz lesz (fel szoktam kontyolni). Kétnaponta szoktam megmosni, de ennél többször azért nem szeretném, pedig ha este megmosom és másnap reggel elmegyek kocogni, akkor elég gázul fest és még a másnapot is ki kéne bírnia. A száraz sampon nem jött be. Tippek?

2015. jún. 7. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen vágasd le, majd csináltass belőle parókát!
2015. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van, holnap neki is látok a nullás géppel!
2015. jún. 7. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
egészséges táplálkozás, folyamatos lúgosítás, sok folyadék és nem izzadsz büdöset.
2015. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leginkább törődj bele, hogy nem fog minden nap tökéletesen kinézni a hajad. A fejbőröd egyébként nem izzadhat annyira, hogy attól csurom víz legyen a hajad. Kocogástól meg pláne nem lehet csatakosra izzadni. A legrosszabbat inkább az teszi a hosszú hajnak, ha fel van tekerve. Teljesen elveszíti a tartását. Ettől függetlenül 1-2 nap alatt még nem nézhet ki olyan rosszul, hogy bárki is gáznak gondolja.

Amúgy 2 naponta is túlzás hajat mosni. Érzékeny és könnyen zsírosodó lesz tőle a haj. Heti 2 max. 3 alkalommal kellene. Tudom, hogy csak a frissen mosott haj néz ki tökéletesen, de jobb beletörődni, hogy nem lehet mindig az. :D Fésüld ki szépen, kösd lófarokba, akkor semmi nem festhet rajta gázul.

2015. jún. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aikiboxer ***** válasza:

Próbálgasd addig a samponokat, amíg egy olyat nem találsz, amellyel bírod a napi szintű hajmosást, és minden nap mosd meg. Mosás után meg kend be balzsammal.


Nyilván a bőrünknek is egészségesebb lenne, ha nem mosnánk meg minden nap (kétszer), és ha nem mosnánk kezet naponta 10x szappannal, de jelenleg ez a civilizációs elvárás.


Én megkérdeztem bőrgyógyásztól, azt mondta, nyugodtan mossak hajat minden nap, csak keressek normális sampont.

2015. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a büdössel van a baj, hanem azzal, hogy csatakos leszek. A fésülés meg nálam kicsit necces, mivel göndör a hajam, ha kifésülöm még gázabb. Lehet, hogy tényleg a nullás gép lenne a megoldás :D Vagy tényleg bele kell törődnöm, mert azért nem szeretném minden nap megmosni... :/
2015. jún. 8. 08:56
 7/7 anonim válasza:
Tömören azt tudnám mondani hogy vágasd le, nem teljesen hanem mondjuk vallig, szerintem az mar kevesbe kezelhetetlen es mindig kb normalisan tud allni
2015. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!