Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha az ember nem gyerekkorában,...

Ha az ember nem gyerekkorában, amíg még fejlődik, addig kezd el sportolni rendszeresen valamit, később lehet még tartós, sportos testalkatot elérni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,ha valaki később kezd már el sportolni valamit, az csak ideiglenesen eredményez sportos alkatot,minta már a fejlődésben lévő korában kezdte volna el,amikor az izomzata is úgy fejlődött volna.

2015. júl. 3. 22:06
 1/4 anonim válasza:
B u t a s á g. Én iskolás koromba mindig vézna csenevész, jelentéktelen kis gyerek voltam, a nagyok állandó céltáblája. Egésszen 18 éves koromig. Később elkezdtem dolgozni, és megemberesedtem. Mostanra szembeötlő különbség van közöttünk az én javamra :) pedig nem jártam konditerembe, és nem toltam magamba a tápszert meg a szteroidot..
2015. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és még mindig nehéz fizikai munkát dolgozol?
2015. júl. 3. 22:18
 3/4 anonim válasza:
Nem.
2015. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, simán megerősödhetsz. Sok futás kell, cipekedés például vizes kannákkal, elmehetsz súlyzózni is. Szteroidot nem kell szedni, amúgy is illegális. Egészségesen egyél, sok fehérjét, szedj vitamint. Egyél sok zöldséget is. Ennyi kell hozzá. Elmehetsz valamilyen sportra is. Például elmehetsz focizni egy kisebb csapatba vagy eljárhatsz bokszolni vagy birkózni. Ezektől biztosan megerősödsz.
2015. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!