Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Colon cleanse és acai berry...

Colon cleanse és acai berry detox termékekről hallottatok már?

Figyelt kérdés
netről rendeltem 2 terméket gyúráshoz.nem az jött, amit vártam és foggalmam sincs mik ezek.google-n sokminden van róluk, de angolul,azmeg sajnos nekem nem megy.nagyon megköszönném ha adnátok valami tájékoztatást ezekről.
2010. márc. 22. 13:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Először is honnan rendelted??? Ha nem azt kaptad amit kértél akkor reklamálj és küldd vissza!


Másodszor, elolvastam mik ezek... nem érnek semmit, kamu sz@rok. Max hasmenést okoznak.

2010. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

van a termékeken valami használati utasítás sezrü de foggalmam sincs miez a nyelvtudás miadt.esetleg lefordítaná neken valaki a lényegét? a colon cleanse:supplement facts serving size:2 servings per container 30.directions:adults take one or two capsules after lunch or dinner, as a dietary supplement.

és a másik, acai berry detox:serving size:two capsules servings per container:30 suggested use:as a dietary supplement, adults take two capsules daily preferably with a meal or as recommended by a physician. Diabetics:use only under a physician's supervision.not for use by individuals under the age 18 years

2010. márc. 22. 21:03
 3/24 anonim válasza:

Szia!


Én is megrendeltem ezeket, nekem ma jött meg az AcaiBerry Detox, a másik még nem érkezett meg. Neked is külön jött?



Lefordítom Neked ami a dobozon van:


AcaiBerry Detox (ez a zsírégető):


Javasolt használat:

Táplálék-kiegészítő, felnőtteknek két (2) kapszulát naponta, lehetőleg étkezés közben vagy az orvos által ajánlottan.


Cukorbetegek számára:

Használata csak az orvos felügyelete alatt. Nem használható 18 éves kor alatti személyeknek.


Figyelmeztetés:

Ne használja ha terhes vagy szoptat.


BIZTONSÁGILAG ZÁRT AZ ÖN VÉDELMÉÉRT.

NE HASZNÁLJA HA A BELSŐ FÓLIA SÉRÜLT VAGY HIÁNYZIK.


TARTSA ELZÁRVA A GYERMEKEKTŐL.



Kiegészítő Tények


Egy adag: Két (2) kapszula

Adagok száma: 30

--------------------------------------------------------------

Adagonként % Napi érték

--------------------------------------------------------------

Acai szabadalmaztatott keveréke 950mg *

Acai kivonat 4:1 (Euterpe oleracea) (gyümölcs),

Zöld tea kivonat (std. to 45% EGCG) (levél)

Koffein

-------------------------------------------------------------

*Napi érték nincs megállapítva



A másik, amit Te írtál:


Colon Cleanse (ez a tisztító):


Utasítások:

Felnőtteknek egy vagy két kapszula ebéd vagy vacsora után, mint étrend-kiegészítő.



Kiegészítő Tények


Egy adag: Két (2) kapszula

Adagok száma: 30



Szívesen! :)

Üdv.

2010. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
helló.köszi szépen jó, hogy ilyen pontossan lefordítottad nekem.nekem külön csomagolásban jött, de egy időben.bankszámládról mennyi jött le?vagy te mit csináltál?
2010. márc. 23. 20:58
 5/24 anonim válasza:

Hello!

Nekem is pont ma jött meg a AcaiBerry Detox, de a Colon Cleanse már hétfőn itt volt. Nektek mennyibe fájt? Nekem 2euroba összesen és a benkkártyámról fizettem, de tényleg annyit is vontak le vlmi 530ft-ot. Hatásáról sajnos nem tudok túl sokat én is most fogom kipróbálni! Viszont a napokban el akarom vinni egy ismerőshöz aki állategézségügyi szakember és bevizsgálja nekem! Ha megvannak az eredmények akkor írok neked/nektek. Én is kiváncsi vagyok, hogy mi is ez. Addig is minden jót és óvatosan azért vele:)

2010. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
na az jó lenne ha megírnád.kb 2 napja szedem.mindenki máshogy fordította a használati utasítást.én ebédhez szedek az acaiból 2 szemet, és valamikor délután olyna 5 körül a másikból 2-őt.különösebb dolgot nemérzek.nem úgy ahogy egy komment volt az oldalon, hogy 3 nap után láttam, ahogy kockásodni kezd a hasam:D nekemis kb 5-600 ft-t vontak le, de nem bízom a véletlenre.bankkártyámról minden pénzt leszedtem, és mivel otp juniorom van dijjmentessen kiállítanak egy másikat.ez 2-3 hét.addig kártya nélkül vagyok, nagyjából ennyit buktam rajta.én a helyetekben kitalálnék valami hasonlót, mert csónya világ lesz, ha télleg 14 nap mulva kezdik el leszedni róla az összeget.
2010. márc. 24. 21:44
 7/24 anonim válasza:

Szia! (Én írtam a fordítást)


Nekem még mindig nem jött meg a Colon Cleanse, csak az AcaiBerry Detox.

Még nem tudom pontosan hogy mennyit vettek le a számlámról, de elvileg 2 € körüli összeget.


Egyébként az AcaiBerry Detox-ot reggelente kell szedni, reggeli közben. A Colon Cleanse-t pedig edzés előtt fél órával, üres gyomorra. Legalábbis így volt írva az oldalon. :)


Üdv.

2010. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogyan szedet, mert egy forintot nem ér... Kamu az egész, placebó! A doboz ér kb. 3 forintot, a többit buktad.

Meg kéne tanulni táplálkozni, hosszú távon sokkal olcsóbb, és még le is lehet fogyni...

2010. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

2 napja szedem ezeket, az Acaitól látványosan kisebb az étvágyam, így (az előző hsz-őnek) sokkal inkább át tudok szokni az egészséges ételekre és mennyiségekre!

A Thermo Colon-t nem fogom szedni, mert semmilyen hatást nem tapasztalok, igaz, én azért akartam, hogy az anyagcserémet gyorsítsa, de arra találtam egy sokkal jobb, és természetesebb módszert... (csicsóka:)

2010. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Azért a bevizsgálás eredményére persze én is kíváncsi lennék! :)
2010. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!