Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Colon cleanse és acai berry...

Colon cleanse és acai berry detox termékekről hallottatok már?

Figyelt kérdés
netről rendeltem 2 terméket gyúráshoz.nem az jött, amit vártam és foggalmam sincs mik ezek.google-n sokminden van róluk, de angolul,azmeg sajnos nekem nem megy.nagyon megköszönném ha adnátok valami tájékoztatást ezekről.
2010. márc. 22. 13:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
örülök, hogy valakinek bevált.msot látpm, hogy már a myvip-en is hirdetik a cuccot, de msot egy tom nevü fickóval.
2010. márc. 26. 23:20
 12/24 anonim válasza:

Sziasztok!


Érdekelne hogy akinek letelt már a 14 nap rendeléstől számítva, azoknak vontak-e le a számlájáról újabb összeget?


Üdv.

2010. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is megrendeltem az accai berry detoxot illetve a colon cleanset, szeretném tudni,hogy a "discount-os" honlap alján lévő 99.95 Euro-s tagdij illetve a 3 hetenkénti 14.95 Euros szállításról mit tudtok? Számla jön, vagy ezt az összeget is leemelik a bankkártyáról?

Elöre is köszi a választ!

2010. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
én megrendeltem a terméket,és sajnos csak utána olvastam el,mit is kell fizetni valójában.meg is kaptam a colon cleanse-el együtt,de még mielőtt ideért volna,írtam vagy 20 levelet,hogy töröljék a tagságomat,mert állítólag így lehet csak megúszni a 100eurós fizetést.a 25.levelemre már válaszoltak,hogy törölték,így nem kell fizetnem semmit.szerintem kártyacsere helyett kicsit olcsóbb ez a fajta megoldás.hajrá.
2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Kedden kaptam meg a Colon cleanset, ma pedig az Acai Berry Detoxot. Kiváncsi leszek, mi lesz. Reméljük fogyok tőlük pár grammot. Vagy a kórházban kötök ki. Nem tudom.


Viszont a kérdésem, hogy mit kell nekik írni a lemondó levélben? Egy ismerőssel le tudom fordíttatni, de telefonon biztos nem hívom fel őket.

2010. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Sziasztok!


Az Acai detox megrendelése után, ma van a 14. nap, és most próbáltak meg levenni a számlámról 15ezer Ft-ot!!!!


A számlámat letiltottam, új kártya kell, és rengeteg bosszúság...nem beszélve arról, mekkora szerencse, hogy az automatikus utalások miatt éppen nem volt a számlámon ennyi pénz!


Úgyhogy mindenkit óvatosságra intek az ilyen oldalakkal kapcsolatban! Én nagyon hülye voltam, hogy bedőltem neki, nagyon sajnálom...legközelebb inkább drogériában próbálkozom.

2010. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is megrendeltem, és szintén az Acai Berry Detzox-opt kaptam meg. Még nem sikerült lemondanom a tagságot hiába levelezek velük, de a kártyámat letiltattam.


Valaki kipróbálta már a terméket amit kaptunk?

Kiváncsi vagyok, hogy ér-e valamit, vagy inkább el se kezdjem beszedni.


Üdv:

2010. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is hasonlóan jártam, mint az előttem író. Tegnap letelt a 14.nap és tőlem is megpróbáltak levenni 15e Ft-ot.Hiába küldtem az e-maileket a megadott címre, többet is, még csak el sem olvasták (mivel kértem visszaigazolást).Szerencsére én korábban levettem a számláról a pénzemet, így nem tudták leemelni róla. Kártya letíltás lett a hülyeségemnek a vége.

2010. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is bedőltem ennek a hülyeségnek!

Az én kártyámról is próbáltak meg több mint 15ezer Ft-ot levenni ("Éves tagsági díj")...szerencsére nem volt rajta annyi.

Le is tiltottam a kártyám és kértem újat!

2hét + kb ezer Ft a letiltás és az új kártya ára. :S

2010. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is megrendeltem ezeket már lassan egy hónapja, de még mindig nem jött meg csak az egyik. Írtam nekik leveleket hogy töröltetni akarom a tagságomat, vissza is írtak hogy töröltek, és mégis levontak pár nap múlva a számlámról 15.644.Ft-ot. :S


Üdv.

2010. ápr. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!