Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőként milyen önvédelmi...

Nőként milyen önvédelmi technikát érdemes elsajátítani?

Figyelt kérdés
Sokféle nőknek hirdetett önvédelmi oktatásról olvasni, egyéb harcművészetekről. Valójában egy nem szuper sportos, harmincas nő, azért, hogy ne remegjen nagyon a térde, mikor megy haza a munkából, mit érdemes megtanulnia?
2016. márc. 11. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Futas. Nincs olyan titkos praktika amivel ket bortonviselt 100kg-os kanciganyt el tudna intezni egy 60kg-os no.
2016. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
neked a krav maga a legjobb választás.
2016. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:

Gázspray (vagy pisztoly) és az előrántás hosszas gyakorlása.

Mellé lehet persze krav maga vagy akármi.

2016. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De igazából a nőket ugye máshogy támadják meg. Befutnak, felkapják és kocsi. Ez lesz többnyire. Egy ilyen befutást minden harci stílus tökéletesen tud kezelni, de a legjobban a belharc orientált stílusok, mint a Thai Box, vagy a Wing Tsun/Chun. A legjobb, ha elmész egy Muay Thai edzésre, megnézed, kipróbálod, ha tetszik, akkor maradsz. Kész. Tök mindegy mit csinálsz, amúgy is emberfüggő az egész. Úgyhogy bátran. Én azt mondom, hogy Muay Thai!
2016. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Nem néznek furán az emberre,ha csak úgy besétálok egy semmike állóképességgel egy ilyen helyre? Néha szoktam futni, de kb. ennyi. Korábban társastáncoltam. Semmi férfiasság nincs bennem. Csak meguntam, hogy félek (korábbi negatív tapasztalat miatt). Jó lenne valami tudas a kezembe.
2016. márc. 12. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek. Ez evidens, ha profi bunyós lennél nem járnál kezdő edzésekre :)
2016. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!