Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mazsorettről?

Mi a véleményetek a mazsorettről?

Figyelt kérdés

Itt nálunk most fog alakulni egy csapat, 14 éves vagyok, és érdekelne, csak nem tudom, hogy az én sportom-e. Nem túl régi már? Nem fognak piszkálni miatta? Mi van ha nem tetszik? Minden itteni ünnepségen részt kell majd vennem?

Ezek érdekelnének, de legfőképpen attól félek, hogy ez ma már egy béna tánc, vagy esetleg nem tetszene...

Köszönöm előre is!:)



2016. ápr. 21. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elfogult vagyok. A lányom 10 éve mazsorettezik. Mindenhol nagy sikerük van.

Általában évente egy magyar bajnokság, egy nemzetközi. Minden helyi rendezvényen fellépnek, plusz környékbeli fesztiválok.

Ha a ti korotkkban kezdtek, a versenyeken labdába sem rúghattok. Hiszen a legtöbb csapatban már óvodás korban kezdik az utánpótlás nevelést. Ergo 14 évesen már 8-10 év van a hátuk mögött.

A felkészülés sok időt elvesz, gyakorlatilag még soha nem volt igazi nyári szünete.

2016. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem eleg unalmas es nem is csinalsz semmit nagyjabol...En hip-hoppozok vasarnap megyunk versenyre is. Sztem az hasznosabb izgalmasabb es jobb... 💕
2016. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy egy bizonyos okból nem lenne jó nekem ez a sport. De köszönöm az eddigi válaszaitokat!:)
2016. ápr. 21. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!