Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasról milyen mozgás által...

Hasról milyen mozgás által lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Volt 6 éve egy térdsérülésem, amely véget vetett a 16 évig tartó labdarúgó pályafutásomnak. Ezt követően elszúrták a műtétet, mert a szokásos 2-3 hónap helyett fél évig nyomtam az ágyat. Ez pedig egyenes arányban volt azzal, hogy felszedtem jó pár kilót. Nem mondanám magam kövérnek, de még ducinak sem. Az arcom átlagos, nincs tokán, a karjaim vékonyak, a lábam pedig ugyanolyan izmos, mint fénykorában. Egyedül a hasam a kritikus pontom, onnan valamiért nem tud, akar lemenni semmi. Próbálok helyesen táplálkozni és olyan mozgást is végezni, amivel terhelhetem.

Nektek milyen ötletetek van, hogy eltűnjön a pocak? Fontos még, hogy azóta kiderült gerincsérvem van, így csak ésszel végezhető sportokat tudok bevállalni. (nem tudom mennyire fontos, de 34 éves vagyok)


Nagyon szépen köszönöm a segítségetek!


2016. máj. 22. 15:26
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
58%
Sajnos nincs helyi zsírégetés. Nem tudod irányítani semmilyen gyakorlattal sem, hogy honnan menjen le zsír. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben fogy. Diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés és majd lemegy a hasról is. Aerobnak nem tudom mit tudsz a térdeddel végezni, gyors gyaloglás, bicajozás, úszás, ellipszis trénerezés ami jó lehetne. Ha meg izmosodni is szeretnél akkor nem ártana súlyzós edzés is.
2016. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!