Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 ezer métert kellene lefutnom...

Deriosz kérdése:

2 ezer métert kellene lefutnom 7:35-öt alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2ezer métert kell lefutnom a felvételin 7:35-öt alatt.Le tudom futni a távot, csak 10perc alatt.Hogyan tudnék gyorsabban futni? Most azt csinálom, hogy a hosszú távokban meghúzom a kis kanyaroknál pedig kocogok, de így nem bírok 2ezer métert.Hogyan edzhetnék? Amúgy légszomjam lesz egy idő után ha ezt csinálom, de kanyaroknál kocogás közben ez elmúlik, nem gyorsan de elmúlik. Mit csinálhatnék, hogy jobban bírjam ezt az iramot?

2016. okt. 9. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hehe, csak nem zsaru/katona akarsz lenni? :D

amúgy ez csak gyakorlás és munka kérdése. fuss gyorsabban! ameddig bírsz! aztán egy nap észreveszed, hogy a teljes távot le tudod futni 7 perc alatt. jobbat senki sem tud ajánlani, ez már csak ilyen műfaj. a légzéstechnikádon javíts, hátha nem fulladsz be.

sok sikert!

2016. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a többi gyakorlatra gyúrsz?80 pont kell,ha 3-t maxra megcsinálsz,mindegy mennyi idő alatt futod le.
2016. okt. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megynugtatlak, lósz*rt sem érdekel egy fizikai alkalmasságin, hogy mennyi idő alatt futod a 2000 méter. Semennyivel nem leszel előrébb a társaidnál, mert jobban futsz azvalkalmasságin. Legyen meg a 80 pont, ennyi amit néznek.

Később ha valami jobb alakulathoz szeretnél bekerülni (TEK, KRE), akkor arra komolyan kell edzened 1-2 évet, de egy fizikai alkalmassági az tényleg szószerint semmi.

2016. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fu de okosak néhányan, a 80 pont csak a Nemzetvédelmi Egyetemre elég, mert ott tényleg csak alkalmassági, Adyligeten ba.sz.hatod a 80 pontodat, ott fizikai felvételi van, ott 115 alatt ne is álmodj, hogy felvesznek.
2016. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen 80 pontot kell elérnem.Fekvőt,felülést,függeszkedést,ingafutást választottam a futás kötelező.Számolgattam és szerintem meg lesz, de azért csak szeretnék javítani a futáson ha tudnék valahogy, mert ha már csinálom akkor rendesen. : )
2016. okt. 12. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Fu de okos vagy :D Nemzetvédelmi Egyetem már több éve nincsen :) rendészeti szakközépről meg ne beszéljünk már teljesítés terén :D
2016. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fu de okos vagy, rendészeti szakközép sincsen már, és tudjad már nálam jobban, hogy mit kell teljesíteni amikor oda járok. De elmondhatod, hogy miért ne beszéljünk róla, kíváncsi vagyok milyen szakértelmed van.
2016. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban tudom :) Rendőr tiszthelyettesi képzés ugyanitt van [link] Egyébként több, mint 9 évig voltam hivatásos. És mivel hálóval kell fogni az embereket, mind a belügyhöz, mind a honvédséghez, akinek van 2 lába meg 2 keze azt felveszik.
2016. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rosszul van írva az oldalon, nem létezik már szakközép iskola, szakgimnázium van, ideje lenne informálódnod (ma az alezredes asszony is az előadás során szakgimnáziumnak nevezte, mivel ez a neve)

Adyligeten úgy kell vadászni az embereket amikor általában 10x-es túljelentkezés szokott lenni? Elhiszem, hogy te ezt csináltad évekig, de gondolom te nem ebben az évben felvételiztél és remélem nem tudod jobban mint amit én a szemeimmel láttam.

2016. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

teljesen értelmetlen a kérdés szempontjából. szóval nem nagyon értem miért kezdted el leírni egy középiskolának a felvételi rendszerét. [link]

Ezt röhögve teljesíti bárki. Neked tizenévesen biztos megterhelőnek tűnt, de egy spotolónak ez egy bemelegítéssel ér fel. Ha valaki rendőr akar lenni ma Magyarországon és szeretne megélni belőle, annak alap, hogy egyetemet végez és tiszti beosztásba kerül, különben éhbérért szolgálhatja a hazát. 10x es túljelentkezés nagyon jól hangzik, de nem fedi a valóságot. KI jelentekezési statisztikába a 2. és 3. stb. helyen jelentkező diákokat is beleszámolják, szóval gyakorlatilag minden középiskolához leírhatjuk, hogy 6-8-10-12x a túljelentkezés. Pont ezért tudsz bekerülni egy 25 fős osztályba a 68.helyről, mert kiesnek előled 50-en akik nem ezt az iskolát jelölték meg elsőnek.

2016. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!