Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen magas a pulzusom...

Doma95 kérdése:

Miért ilyen magas a pulzusom edzés után még 2-3órával is?

Figyelt kérdés
SZiasztok.21éves férfi vagyok már 2012óta sportolok aktívan Futás/Foci/Fitness.Most volt az hogy egy hónapos kihagyás után(nem futottam csak súlyzós edzés)elmentem egyik haverommal futni 4km-t futottunk fél óra alatt.Lehet hogy azért volt olyan sokáig magas mert hírtelen megerőltettem magam mert általában amikor sűrűbben futottam nem volt ilyen magas illetve ma reggel ébredés után 52volt a pulzusom tehát ez lelki ok miatt lehet?előre is köszi a válaszokat.

2016. okt. 22. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Most mértem meg a vérnyomásom 116/70 74-es pulzussal.Általában 110-135körül mozog a vérnyomás és a pulzus olyan 70és52között szokott lenni mostanában egy pár napja felugrik egy időre és vissza.Sokszor voltam EKG-n (3szor)és eddig semmit sem találtak sportorvosnál is voltam ő sem talált semmit koleszterinem is oké most jelentkeztem rendőrnek és ott alaposan kivizsgálnak és minden oké volt
2016. okt. 22. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszul vetted a levegőt, illetve nem voltál eléggé ellazult állapotban, stresszesebb voltál stb.
2016. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valaki jól vesz levegőt, vagy nem. Az összes "hogyan kell levegőt venni" című parasztvakítás bullshit. Azt sajnos nem lehet megmondani, hogy mitől magasabb a pulzusod, mert rengeteg dologtól függ: mit ettél, időjárásváltozás, alvásmennyiség stb....
2016. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!