Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
10-es gimnazista vagyok, fogalmam sincs mit kezdjek magammal, nem tudom milyen faktot lenne erdemes felvennem. Alig érdekel valami, egyetlen dolog volt, ami lekotott, a sport. 3 évig kajakoztam, azóta is vissza sírom, az a sok szép emlék, ám a tanulás mellett nincs sok lehetőségem vissza menni. Illetve nem tudom, hogy érdemes lenne e vissza mennem és valamit a sporttal kezdenem vagy tanuljak és keressek valami mást?

2017. jan. 22. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Tesi fakt? Erettsegizhetnel tesibol, mehetnel a TF-re, esetleg valamilyen OKJ-ra. Szemelyiedzo ilyenek.
2017. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp sportolj valamit ami boldoggá tesz, kikapcsol. Engem már sokszor megmentett a rossz lelki állapottól.
2017. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

33 éves vagyok, van egy informatikai mérnök diplomám, amiben dolgozni utálok így lett egy épületgépészet diplomám, amiben mint kiderült, dolgozni utálok...

5 éve asztalosságból élek...

Régi bútorok felújítása eladása, műbútorok, intarziák, görbefa bútorok... vevő köröm pedig főleg osztrákokból alakítottam ki...

Soprontól 30kmre lakok egy tanyán...

Ha rámhallgatsz megpróbálod megtalálni azt amit szeretsz... ha azon kivételesek közé tartozol, akik megtalálják, 1 napot nem kell "dolgoznod" a klasszikus értelmében...

Amit csinálok, én alkotásnak hívom, munkáim 90%át nem megrendelésre, egyszerűen kitalálom, megvalósítom és csak utána adom el... ma korán keltem, mert lassan száradnak a festékek ebben a hidegben aztán fűteni kell ezerrel. :D

2017. jan. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!