Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen már nem érdemes...

15 évesen már nem érdemes elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés
Voltam kipróbálni hipp hopp house táncot, először voltam de annyira béna voltam, hogy inkább többet nem megyek... Ilyenkorba már nem is érdemes elkezdeni?

2017. júl. 26. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondod komolyan hogy egyből profi akarsz lenni?


Majd ha 2 év múlva is béna leszel, akkor add fel.

2017. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

27 évesen kezdtem el táncolni, most vagyok 31 és fellépésekre, versenyekre járok.. Messze vagyok a világ legjobbjaitól, a tévé sem mutat, de élvezem.

És én se voltam valami őstehetség, pont ezért kezdtem el olyan későn.

Amúgy pedig ahány sportot kipróbáltam vala egyikbe sem lettem "szerelmes" az első pillanatban. A küzdősportokban utáltam fogni a zsákot és a szivacsot, utáltam az izzadságomba fetrengeni. A fociba utáltam a bemelegítő millió körös futásokat, a kosárlabdánál azt hogy mindig megráztak a sorban mellettem állok meg hogy mindenki olyan vadul akar kirakni a gomba alól de még sorolhatnám.

A hegedűt is utáltam.

2017. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
De megéri 😮
2017. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn 7 éves korom óta HipHop-ozok azaz már 10 éve első 1 év nekem is a bénázások éve volt most már verseny szinten tolom és szeretem kell idő mig minden alapot be tanulsz utánna már kevesebb szenvedéssel lehet menni egyre feljebb . :) kitartás sohase add fel az álmaid és a céljaid :)
2017. júl. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!