Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem megy a fekvőtámasz....

Nem megy a fekvőtámasz. Vannak olyan bemelegítő gyakorlatok amit ha elvégzek könnyebben menne?

Figyelt kérdés
A kar és mellizmaimat szeretném erősíteni és azt hallottam, hogy erre a fekvőtámasz a legjobb. De nagyon nehezen tudom csinálni...:( Esetleg valami hasonló hatású de egyszerűbb gyakorlatot mondana valaki, ha van ilyen?
2008. okt. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A fekvőtámasz egyszerűbb verziója : térdelőtámaszban végezd kezdetben(csak a térded legyen a talajon,a talpad a levegőben)egyenes háttal,az álladdal közelítsd meg a talajt amennyire csak bírod--ezt a gyakorlatot hívják női fekvőtámasznak.Ha ez már megy, akkor nyújtott lábbal folytasd.Fő a fokozatosság!! Melegíts be előtte: páros vállkörzések,oldalra és előre lendítés,fej fölé tolás. üdv, Szatin
2008. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Elvileg, ha minden nap csinálsz egy keveset, annyit amennyit bírsz, jobban fog menni egy idő után. DE elöször én is a térdeléses változatot ajánlom....
2008. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2008. okt. 29. 17:13
 4/4 anonim válasza:

Üdv!Ajánlanék neked egy oldalt ami nagyon hasznos és egyszerű!

Egy hat hetes fekvőtámasz programból áll,el kell végezni egy felmérő tesztet is és az alapján csinálni a fekvőtámasz szinteket

www.100fekvotamasz.hu

2008. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!