Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el streetworkou...

Nemrég kezdtem el streetworkoutozni, és tudnátok nekem segíteni egy edzésterv összeállításábn?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni abbam hogy tudnátok-e esetleg segíteni egy saját testsúlyos edzés összeállításában?

Jelenleg 91-92 kilogram között mozgok és 178,5 cm magas vagyok.

20 vállszéles fekvőtámasz normál tempóban stabilan megy, és sikerült ausztrál húzóckodással, statikus tartással stb. elérnem 5 db teljes húzóckodást.

Amint vártuk itt a nyár, és én is szeretnék egy kicsit lefogyni mint olyan sokan olyan 65-70 kg-ra, meg egy kicsit nagyobb melleket, szélesebb hátat, és vastagabb karokat elérni.

Ugye amint az elején leírtam, egy edzésterv, illetve meg egy kalória-, fehérje-, rostbevitel öszzeállításában ha tudnátok segíteni azt megköszönném.


Válaszotokat előre is köszönöm😊😊



2019. jún. 14. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Természezesen az sokat segítene hogyha szintes felépítésű lenne az edzésterv, mondjuk olyan havi szintlépéssel.
2019. jún. 14. 21:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés könyvek egy kezdőnek tökéletesek.
2019. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként ha tudnátok egy has-, ill. egy lábedzéstervet is összeállítani, azt megköszönmém.

És amit a kérdésben elfelejtettem egyértelműen kijelenteni az az hogy csak saját testsúlyos elemek jönnének jól.

2019. jún. 14. 21:49
 4/5 Bzs03 ***** válasza:

En azt tudom ajanlani h kulonfele koroket vegezz. Minden korbe valassz ki 2-3elemet egy adott izomcsoportbol(lehet ez 3has,vagy 1bicepsz,1tricepsz,1mell)es mindegyikbol vegezz egy megadott ismetlesszamot (12-20)nem ismerem a fizikai allapotod. De elsosorban annyit h ha ez a szam sok egy adott gyakorlatnal akkor csal annyit vegezz ami mar brutalisan faj es meg 2t. Es ha vege johet a kovetkezo kor. Egy pelda 15os ismetles szammal egy sorozatot 3szor ismetelvejavasolom, ha valamelyik gyakorlat nehez van konnyitett verzioja is:

1.kör:

-Forditott evezes bicepsszel

-Tolodzkodas

-Fekvotamasz

2.kör:

-Setalo kitores(labankent 15osszesen 30)

-Guggolas(javaslom a kettlebellt)

-Bolgár kitores

3.kör:

-Haspres

-Plank(1perc)

Labemeles(fent megkapasztodsz, nyujtott labbal)

4.kör:

-Huzodzkodás(mellhez)amennyi megy

-Dontott torzsu evezes

-Huzodzkodas(bicepszhez)amennyi megy

5kör:

-Valtott labas vadliemeles(kettlebellt szinten javaslom)

-Medence emeles

-Sissi guggolas(amennyi megy)

Es ha meg van kedved tolj egy 30perc kardiot(biciklizz, fuss)!

Jo edzest remelem segitettem

2019. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bzs03 ***** válasza:

Termeszetesen at lehet "kezdositeni"

Pl:noi fekvotamasz, konnyitett toloszkodas talajon,lehagyod a kettlebellt stb. Vagy az gyakorlat ismetles szamat csokkented vagy a korok szamat. Az is lehet h egy kornn 3szor csak mondjuk 2szer ismetelsz

2019. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!