Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fegyenc edzés. Lehet abból...

Formora kérdése:

Fegyenc edzés. Lehet abból valami gond hogyha egy nap az előírtnál többet csinálok és mindennap?

Figyelt kérdés

Pl:A lábgyakorlatoknál naponta:Guggolás zárt lábbal 3x50

Bicska guggolás 3x40

Guggolás támasszal 2x50

Fél guggolás 2x 50 stb.


Ugyanígy a kar és a többivel.


2011. okt. 23. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

ha túledzed magad az lelkileg sz.ar lehet, emellett gyengül a teljesítményed. majd észre veszed, ha ez van. de akkor majd többet pihensz, és jó lesz minden, tehát nem probléma.. elvileg kemény edzések után megvan ajánlva mennyit kellene pihenni, de tapasztald ki magad hogy bírod.


bicska 3x40 te mit hívsz bicskának? válaszolj! mert ha az egylábast.. neeeee... választ kérek :D

2011. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bicska az nem az egylábas inkább gyakorlatilag 4 lábas a kezeid egy alacsony padon vannak.
2011. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pff.. akkor ez szimplán csak egy jó kis edzés, nem maximális izomterheléses..

fegyenc edzés.. :D

viszont nekem is fel kéne már kelnem edzeni, jut eszembe..

2011. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebből a Paul "Coach" Wade féle könyvből szedtem össze a dolgokat.
2011. okt. 23. 14:29
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi Neutron!Pontosan arra gondoltam!

Amúgy mi a véleményetek erről a Wade gyerekről?

2011. okt. 23. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
túl sok fasságot ír, egyébként maga az edzés módszer nem rossz. de szerintem Pavel jobbat írt, én ezt csinálom.
2011. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg be tudnád linkelni azt a csávókát?Kíváncsi vagyok rá.Az írásaidból úgy tűnik hogy értesz ezekhez a dolgokhoz,úgyhogy adok a véleményedre.
2011. okt. 23. 14:41
 8/9 lulu77 ***** válasza:

Egyetértek Aczéllal. Habár én a Fegyencet Csinálom Február óta, de a Meztelen Harcos tényleg jobb könyv szerintem - már csak azért is, mert annak a fele nem arról szól hogy "fúj a kondi"... A Fegyencet a gyakorlatok miatt érdemes megvenni, mert azok tényleg jók, de a meztelen harcos jobb könyv, többet lehet belőle tanulni szerintem. Én mostanában kezdtem el ötvözni a kettőt amúgy. Azt meg nem értem, hogyha tudsz csinálni 3*50 guggolást zárt lábbal, akkor miért akarsz te bicska guggolást csinálni utána még... Inkább csinálj akkor nehezebbet de kevesebbet. Szerintem... Na meg amúgy ha egymás után meg tudod csinálni ezt mind teljesen szabályosan akkor megemelem a kalapom előtted, akkor biza jó erőbe lehetsz. :D Amúgy csináld úgy ahogy jól esik szerintem, a lényeg hogy ne eddzed túl magad, azt meg te érzed hogy hol van az a pont amikor már nem kéne többet. ;)


Ez meg az említett Pavel könyv:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hálám üldözni fog!

(szóval ne kapj szívbajt ha egy sötét éjszaka találkozol egy kószáló Hálával xD)

Nagyon köszönöm a segítséget!

2011. okt. 25. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!