Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Harcművészek/küzdősportolók!...

Harcművészek/küzdősportolók! Kik győznének a GYIK válaszolói közül?

Figyelt kérdés

A halálpontos wing chun-os Neji VS. 3rdeye a bölcs kung-fus


lee12 a feltörekvő bokszoló/birkózó VS. SEXKÉRDÉS a bátor kyokushinos/ju-jitsus


Carbon VS. Full Contact (két sziklakemény muay thai verekedő)


A vérszomjas kyokushin karate harcos Foltos Gáspár VS. A rendíthetetlen lelkű ju-jitsu harcos Neutronlovag.


És végül az est címmérkőzése:


Az egykori karatés, a biztosan-ölő könyörtelen wudang kung-fu harcos Aczél VS. Az egykori thai boxos, a két lábon járó késes filézőgép a bokszoló/birkózó/sambo stílusú Késes Krisz


Kérem tegyék meg tétjeiket! XD



2011. okt. 28. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hehehe.

jó kis kérdés.

közülük késes krisz válaszaiban érzem azt,hogy esetleg ő győzhetne.

az ő válaszai többnyire objektívak és a valóságot tükrözik a többiek gyakran elfogultak.

lee 12-t meg bírom,mindig segítek neki ha tudok.

2011. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Lol, az óvónéni nyerne, aki szétszedi a srácokat..
2011. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez de jó már:DD

"Vérszomjas kyokushin karate harcos"...ez tetszik,találó:)

meg maga a megszerkesztettség,bevezetők,főmeccs,...alig pihent az agyad neked is,látom;):D

2011. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez de kib*szott jó! Mint résztvevő,sajnos nem fogadhatok,de szerencsétpróbálos a többiben.

Neji vs. 3rdeye.Sztem Neji,megcsapná 3rdeye vmi idegpontját,és kifekszik.

Lee12 vs. SZEXKÉRDÉS.Nemtom.Talán szexkérdés.Karate és Ju Jitsu miatt jobban otthon van állóharcban.

Foltos Gáspár vs. Neutronlovag.Talán Neutronlovag.A válaszai alapján tapasztaltabbnak gondolom + a ju jitsuban vannak fogások is,nemúgy mint a karatéban.

Aczél vs. Késes Krisz.Hááát,ezt csak Isten tudja.

2011. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 3rdeye ***** válasza:
ahhahahahaha mivel egyikünket sem ismeritek, és még nem is láttatok minket sehol senkivel harcolni (illetve max nem tudjátok hogy mi voltunk), nem ismeritek a tudásunkat, vicces ez a kérdés :) de ha jól gondolom, annak is lett szánva :DD
2011. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

JÁJ! HAHAHA! XD XD

Anyám borogass! De jó kérdés! Srácok ennyire népszerűek vagyunk? :)


Szerintem:


Neji VS. 3rdeye

Wing chun kung-fus a shaolin kung-fus ellen, Neji-nek nagyobb tapasztalata van, de 3rdeye ha kitartóan küzd akkor egy meglepetésszerű támadással akár győzhet is.


lee12 VS. SEXKÉRDÉS

Szerintem lee12 nyerne, tekintettel arra, hogy a bokszban és birkóban valamivel gyorsabban lehet fejlődni, de amúgy ki tudja, bármi lehet.


Carbon VS. Full Contact

Két muay-os harca, lennének kék-lila-zöld foltok mindkettejük combján. :) Döntetlenre tippelek.


Foltos Gáspár VS. Neutronlovag

Na ezt csak a jó isten tudja, itt bármi lehet. Ezt megnézném. Két szamuráj harca.


Aczél vs. Jó magam

Ez megtisztelő.

Mivel Aczél is és én is, mind a ketten élelmiszermérnök hallgatók vagyunk, az alábbi küzdelmet ajánlom Aczél kollégámnak. :D


Mindketten felvesszük a fehér laborköpenyt, mint leendő mérnökök. Aczél egyik kezében egy rúd egy kilós parizer, másik kezében egy félliteres zacskós kakaó. Az én egyik kezemben egy félkilós kenyér, a másik kezemben egy nagydoboz epres joghurt (Ja Aczél bocs, nem érdekel hogy ha te netán a barackosat szereted! XD).


Ezekkel a "fegyverekkel" ecrima botharcot fogunk vívni egymás ellen full contactban győzzön a jobbik! :D


Késes Krisz

2011. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Feldobtad a napomat.

Az elsőben talán Neji nyerne a második résztvevő válaszait nem nagyon láttam még. A címmérkőzést meg szívesen megnézném.

2011. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Carbon vs Fullcontactnál nyugottan Carbon nekem nincs akkora tapasztalatom plusz testfelépítésem kicsit korlátoz a muay thaiba mivel inkább a kezemre hagyatkozok a sok kondi miatt és ez hiba ,de sajnos még elég könnyen fáradok szóval azt szerintem feledjük el . 2-3 perc és nem muay thai hanem balett amit csinálok , addig meg csak elüti Carbon valamivel az időt ha nem sétálok be előtte valamibe :D
2011. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt nem hiszem el.. EZT NEM HISZEM EL!! :DD

szerintem az én harcom lenne a legvéresebb, az hétszentség hogy beteríteném pirossal a mindenségit! kivéve ha Krisz karjait hátrakötitek (sportszerűen csak valami bőrbarát kötéllel, esetleg dróttal) és elvesztek tőle minden rejtett pengét. különös tekintettel a szájára, a hajára, a cipőjére.. jaa, és ha az öve véletlen nála maradna, azt hiszem feladnám a meccset amíg még tudnék beszélni XD

2011. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na és mi van azzal a brutális rák stílusú kungfussal? :D xD
2013. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!