Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen edzést (házit) ajánlato...

Milyen edzést (házit) ajánlatok? Amit most csinálok mennyi idő után hatásos?

Figyelt kérdés
Szóval.most csak a hasizomról. Most azt csinálom minden nap 150-200 hasprés.(mikor mennyire ju idő) Ilyen edzéssel 1 év alat ha mindennap csinálom lehet már kockás(abb) a hasam?

2012. ápr. 1. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajtad zsír, akkor igen, de ha van ami eltakarja a hasizmokat, akkor a hasazástól nem megy le a fölösleg, tehát nem fog látszódni. Ahhoz diéta kell és aerob edzés, mivel nincs helyi zsírégetés.

[link]

[link]

2012. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasat se kell minden nap edzeni elég heti 3-4nap de ajánlom a lábemeléds gyakorlatot először földön fekve aztán később ""rúdon lógva"":) Sokkal intenzívebb mint a hasprés. De persze a legtöbb a kaján múlik.
2012. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valakin, akkor rajtam egy deka felesleget nem talál senki. :)
2012. ápr. 1. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont most is kockás a hasad. :)
2012. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát jóó :) de azért nemrég kezdtem.. :D de akkor ugye elég az ami én csinálok? Vagy javasoltok valami még? :)
2012. ápr. 1. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen egy héten 2-3 hasedzés, 3 sorozat hasprés és 3 sorozat lábemelés függeszkedve. Nézd meg a linkeket is.:)
2012. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fú nagyon köszi! Tényleg ezek nagyon jó tanácsok meg a link is! :) köszi :D
2012. ápr. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!