Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meg érdemes belekezdeni?

Meg érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és PARKOUR szeretnék lenni,vagyis akarom csinálni ezt a sportot! Még belekezdhetek vagy már túl késő?

2012. máj. 4. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát talán Parkőr lehetsz vagy Peter Parkour.

Na de félre a tréfával. Szerintem nyugodtan elkezdheted nem hiszem hogy kiöregedtél volna belőle de szerintem elég sok gyakorlás kell hozzá.

2012. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet. Vegyél egy koporsót és feküdj abban. Ennyi idősen már az ajánlott.
2012. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

#2 de hülye vagy XD

de am sztem nyugodtam hozzákezdhetsz. bajod nem lehet belőle:D

csak egy tipp: ne tripla hátraszaltóval kezdj ;)

2012. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lee12 ***** válasza:

ember ez nem is egy versenysport, ez egy hobbi

nincs tétje nincsenek megmérettetések

ebből hogy a halálba lehetne kiöregedni

2012. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
na várjál egy picit, mi akarsz lenni???? csillámpóni lehetsz még, meg ha jól olvastam a dolgokat és elég elszánt még meleg is lehetsz, LMP-s is, szoci is de, hogy PARKOUR nem ebben 100%-ig biztos vagyok
2012. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Chruser ***** válasza:

Hát "PARKOUR" nem lehetsz, de traceur még igen, azaz így hívják azt aki űzi ezt a sportot. Szóval a korod ideális, a fizikumod nem tudom, de mindenesetre remélem, hogy azért nem egy 50 kilós nádszál csávó vagy, ha van benned kitartás és szeretnéd ezt csinálni, akkor semmi akadálya.

Még annyit, hogy előtte informálódj egy kicsit ha kérhetem, nézz sok interjút és olyan vidiket, ahol elmagyarázzák a parkour lényegét és nem csak dobnak 2 szaltót és kész. Ha nem tudsz angolul, akkor legalább ezt olvasd végig, ez megadja azt az alap tudást amire szükséged van, hogy megértsd a parkour igazi értelmét:

[link]

Itt még megtalálod az alapvető dolgokat is, de azért van sok helytelen topic is.

Sok sikert!

2012. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!