Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Harcművészek, street fighterek...

Harcművészek, street fighterek,10 football drukker egy ember ellen?

Figyelt kérdés

Ma történt a metrón hogy haza fele mentem ,és nem tudtam hogy fradi-újpest meccs van ,és lila pólót vettem fel (útálom a focit).A metróról meg eltűntek a rohamrendőrök ,és felszált 10-12 legalább 90-100kg-os fradi drukker.És hát a kib@szott lila polómat kiszúrták és majdnem box lett belőle(azaz hogy inkább verés)

Aki ismer az tudja hogy elég kemény gyerek vagyok az átlaghoz képest: Francia boxoltam ,5 évig boxoltam,Shirayan wajramudzsiztam (remélem jól írtam le),stb...

De 67 kg vagyok.És azért nem bruce liu reinkarnációja.

Azt szeretném megtudni ,hogy szerintetek egy ilyen helyzetben ha tetlegességig fajul a dolog .Mi az a technika .fegyver amivel ekkora létszám, és súlly többséget vissza lehet verni. A futás nem jáccik mert METRO,a pisztolyt tudom de azt nem adnának a kezembe az biztos.Tehát egy ilyen helyzetben van valami esélyem?

(helyes órási hibákért bocs)



2012. máj. 12. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha még te is lennél Bruce Lee reinkarnációja, akkor sem tudnál 10 ember ellen hatékonyan küzdeni...
2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10 ember úgy ahogy van, simán körbeáll. Ezt inkább el kell kerülni, de ezek szerint neked sikerült. :)
2012. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a dumával és az érzelmi intelligenciával lehet operálni,ha nem részegek.

pl kihívod az egyiket 1vs1-be,vagy belekezdesz valami elképesztő stend up komedibe és jól megröhögteted őket.

mindkét dolgot láttam már verés előtt álló emberektől és egyikre se ment rá az összes.

a savate-ot miért hagytad abba amúgy?

2012. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Kés, katana, naginata(alabárd), zanbato (lószeletelő kard), csapszeg kihúz kézigránátból és egy ima, hogy robbanásálló legyél, stb.
2012. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

:D:D Jó!!! Megnézném az utast a metrón egy naginatával, vagy egy lószeletelő karddal. :D

Esetleg javasolhatom még neki a láncfűrészt vagy a 357-es Magnumot.

2012. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó. Esetleg metró helyett utazhat páncélossal.
2012. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak arra voltam kíváncsi hogy ha mégsem sikerül elkerülni a dolgot akkor tehetek valamit hogy egybe maradjak . De azért az elég hidegvérű ember lehet aki ilyenkor letud állni viccelődni ! :)

De akkor ha ilyen van az a legjobb ha elmondok egy imát asztán lessz ami lessz.(meg volt)

Az 1v1-el az a baj ,hogy az ilyen drukkerek verekedeni akarnak igazából semmi bajuk a másikkal csak hát nincs hábórú meg lovagi torna ezért ez marad.És ha mindeggyik csak egyszer üt vagy rug meg(a 100kg-jával ami nem feltétlen lufi izmokból áll) az is simán intenzív osztály lehet.

A francia boxot amúgy azért hagytam abba egy ídőre (nem végleg mert szerintem az eggyik legjobb kűzdősport utcára ,meg amúgy is) mert anygilag most elég sz@rul állok ,meg a meló ,suli miatt most nem érek rá de szeptembertől folytatom ,és elakarok menni mellete bírkózni.

2012. máj. 13. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy képzett késes tényleg kivágja magát.
2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"ki vágja magát" ez jó:)
2012. máj. 13. 20:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Újpest-fagyi volt különben :P


Én is lila pólóban metrózgattam, mondjuk én direkt vettem fel lilát, a zöldek amúgy valszeg azért kötöttek beléd, mert tudták, hogy az újpestiek szervezetten lila pólóban mentek meccsre.Különben ez megszokott, hogy a meccs napján a 2 csoport vadászni szokott a másikra...és néha sajnos, mezei szurkolók, civilek és áldozatul esnek.

Am hány órakor történt az incidens és melyik megállónál szálltak fel?És végül h tudtad elkerülni a verekedést(verést)? A kérdésedre a válasz pedig, hogy ekkora túlerővel szemben nincs esélye senkinek, ha meg előkapsz egy kést, nehogy azt hidd, hogy náluk nem lesz egy-két nyalánkság ;) :/

2012. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!