Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Főleg testépítőknek-fitness...

Főleg testépítőknek-fitness őrülteknek szóló kérdés: Melyik zsírégetőt ajánljátok megfelelő diéta és mozgás mellé az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Biotech-Super Fat Burn

XS- Super Fat Burner

Full Force-Full Burn


Elég jó áruk van, amiről legtöbb jót hallok, megveszem. Alacsony ch diétán vagyok, heti 3 kondis edzés, ebből egy kőkemény, 4 kardio, ebből 3 kondis után, egy csak úgy és 2 regenerálódós nap. Ja, és 19 éves nő vagyok, nehezen fogyok. Gondolom azért,mert nincs rajtam 3 kg-nál több felesleg, de ötöt akarok ledobni. Köszi a válaszokat :)



2012. máj. 26. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az edzés előtti 2g L-karnitin vált be. Amúgy a legtöbb jót az adipokill-ről hallottam.
2012. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Edzés előtti szénhidrát zsírmentes protein turmixba 1-2g l-carnitin port tegyél. Növeld a BCAA- HMB (por alakban) bevitelét. Használd az MCT olajport mondjuk a Szillmasst.


Szilárd étkezésed előtt használj szénhidrát, és zsírmegkötőket.


Amennyiben tápkiegek bevetésén is gondolkodsz.

2012. máj. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!