Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit szoltok ehhez a fegyverhez?

Mit szoltok ehhez a fegyverhez?

Figyelt kérdés

Www.Taiwangun.com/sniper-rifles/002-olive-style-agm_1. html


menyire lehet tartós és esetleg tuningolható??



2012. okt. 28. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A linket rosszul tetted be de másolással megoldottam hogy feltudtam menni rá.

Ismerem ezt a puskafajtát nekem is volt ilyenem csak nekem nem ez a fos műanyag táras hanem fémtáras volt és alapjáraton volt majdnem 550 FPS (lemértük) és 2,5 J volt az erőssége is és nem volt tuningolva, én azt használtan vettem ismerőstől a külseje elég tartós volt, a belsejével sem volt baj csak zsíroznom kellett 1-2 havonta az igaz de szuper jól ment. Ez a fegyver is külsőre ugyan az de belsőre szerintem már gyenge, egyrészt ezzel te maximum 40 méterre lősz el pontosan vele, a tárja nem tartós haveromnak is volt hasonlója műanyag tárasa és neki tönkre is ment, a rugója meg a dugattyúja szintén gatyára ment neki egy idő után, hop-upról meg ne is beszéljünk milyen állapotba volt amikor nagy nehezen kiszedtük a helyéről. Hogy ez a fajta tuningolható azt nem tudom mert külsőre lehet olyan mint ami nekem volt de lehet a belseje fix és ha az akkor sehogyan sem lehet kicserélni benne a rugót, meg én úgy tudom hogy a gyári airsoft fegyverekbe célszerű a dugattyút rögtön a garancia lejárta után normálisan letömíteni teflon szalaggal hogy ne szökjön ki a levegő ezzel kb 4-5 méterrel nőhet a lőtávja (tapasztalat) Ha ezen ahhoz hozzá lehet férni akkor már nyertél egy ingyen kis tuningot egyszerű barkácsolással. Én már 1 éve abbahagytam az airsoftot részben, anyagi okok, részben más egyéb okok miatt így fegyverem már nincs eladtam mindent, meg úgymond már a tuningolással kapcsolatban is sokat felejtettem, tehát ezért nem tudoki pontosabban elmondani mindent.

2012. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

A belseje elvileg tök ugyan ez.

Bár nekem volt az én linkemben szereplő fegyverem és azt roncsolás nélkül tudtam tuningolni.

2012. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!