Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit csináljak a stanazollal?...

Mit csináljak a stanazollal? Mit szedjek hozzá?

Figyelt kérdés

olvastam hogy a szemes stanazol rongálja a vesét meg a májat, de már meg vettem és félek hogy valami bajom lesz tőle. akitől vettem azt mondta hogy nem lesz bajom nincs mellék hatása, mi az igaz?

vagy szedjek mellé valamit (pl.bioteches cuccot)?

vagy semmi koxot ne nyomjak hanem csak bioteches és sciteces cuccot nyomjak. tanács? előre is köszi a válaszokat


2013. jan. 23. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyértemű, hogy ne szedd be. Minek koxolnál, ha nem versenyzel? Egyébként tényleg nem a legdurvább cucc a stana, de ez is egyénfüggő, valakinél már egy kúrától is lehet gond. Kár kockáztatni.

És kérdezed, hogy akkor vegyél e tápkieget. Eleve nem egymás alternatívái. Tápanyag mindig kell (pl protein, vitamin, tömegnövelő, stb), ha koxolsz, ha nem. Szteroiddal sem mész sokra, ha nincs mit beépíteni. Az csak fokozza a fehérjeszintézist, de megfelelő fehérjebevitel hiányában nem lesz eredménye.

2013. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetlen 9 perces videót nem láttál ezek szerint, pedig egész eddigi életed során EZT kellett volna csak megnézni..


http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2013. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!