Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai-box? Vélemény?

Thai-box? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lány vagyok és kiszeretnék próbálni egy küzdősportot. A thai boxra gondoltam. Láttam már meccset, tudom hogyan "nézki" kb. Durva sportnak látszik, de érdekel. Ajánljátok?



2013. júl. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

kickbox edzéseken általában több a lány,uh ott többet meg tudnál gyepálni.

a tb-ot nem sok lány csinálja,ezért valószínűleg a sikerélményed is kevesebb lenne.

2013. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, próbáld csak ki nyugodtan, nem vesztessz vele semmit.
2013. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Megnézem még a kick boxot és majd meglátom

2013. júl. 4. 12:25
 4/4 anonim válasza:
A Muay Thai (azaz Thai box) egy roppant egyszerű sport. Nincs benne túl sok technika, de ami van az nagyon hatásos. Ezáltal viszonylag rövid idő alatt elsajátíthatóak az alapok, viszont egy nagyon fájdalmas sport. Alapból sípcsonttal rúgunk amihez ha nem vagy hozzászokva nagyon fájdalmas, ha te rúgsz, ha téged rúgnak. Én egy nagyon tehetséges és ügyes edzőtársamtól hallottam egy nagyon jó mondatot, "a Thai box egy fájdalmas sport, jobb esetben az ellenfelednek". A kickbox is egy jó sport, de ott van semi contact, light contact, full contact, low kick, stb stb. Az egyes ágazatai közt oriási a különbség. Nézz szét jutubon :)
2013. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!