Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehetséges, érdemes könyv...

Lehetséges, érdemes könyv alapján (pl M. Ujvári: Kung fu technikák és edzésmódszerek vagy P. Kira: Kick-box karate) gyakorolni Kung Fu-t, vagy bármilyen önvédelmi sportot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a két könyv, ha valaki ismeri, esetleg tapasztalatot tudna írni? Köszi a válaszokat.


2013. júl. 28. 22:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Továbbá, ha tudtok jobb könyveket, amelyek beváltak nálatok, akkor tájékoztassatok róla. Köszi!
2013. júl. 28. 22:43
 2/7 aikiboxer ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet könyvből megtanulni semmilyen küzdősportot (más sportot sem) vagy harcművészetet. Keress edzést és járj.
2013. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtanulni.
2013. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Főleg karatét mert mindennek hülye neve van és eléd raknának egy karatekönyvet hát az kész japán szótár.
2013. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem. két éve edzek egy könyv alapján, tradicionális calistenicet speciálisan felépítve, semmi tömegnövelő meg szteroid szart nem szedek, és sokkal de sokkal erősebb vagyok és jobban nézek ki. Egy könyv által ezt elértem, reméltem, hogy harcművészetet is lehet tanulni hasonlóképpen. Eljárni edzésekre tanulás miatt nincs időm, a calistenicet is mindig a szobámban csináltam mindent. Miért ne lehetne ezt is? :/
2013. júl. 29. 16:48
 6/7 anonim válasza:
A technikákat csak gyakorlással tudodd elsajátani és egyébként is a könyv nem javít ki ha valamit eltévesztesz de arra nsgyon jó hogy megismerd egy-egy technika jelentésér és a sport történelmét.
2013. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ajánlom, mert könnyen sérülés lehet belöle. Inkább járj el edzésre, és ott tanulj.
2015. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!