Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Ninjutsu+wing tsun mennyire...

A Ninjutsu+wing tsun mennyire lenne brutális kombó?

Figyelt kérdés
Le tudnék vele verni egy thai boxolót vagy taekwondóst?

2014. ápr. 26. 12:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
Arról pötyögünk napok óta, hogy hazugságokat fröcsögsz gyűlölettől eltelve. De, beszélek a nagymamádról, mert teljesen egyértelmű, hogy értelmi fogyatékos vagy, és ő vigyáz rád. Hogy beteg ő maga is ? Annál nagyobb hősiesség a részéről, hogy egy ideggyenge nyomorékot pátyolgat. Büszke lehetsz magadra, ha lejáratod azt, amiért akár hazugságokkal is képes vagy kiállni.
2014. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
Így van! Szólj amúgy ha meguntad, aranyos vagy ahogy oltani próbálsz drágám! Már nincs hatalmad, maga a kérdező is belátta, hogy a ninjutsu egy kamu, ő is elment másik edzésre, ami legalább valódi! Nyomjad még nyugodtan azért, én figyelek! Biztos jó érzés neked, hogy most pára rád figyelnek, ha már a való életedben te számítasz a kis csírának! Tudom, hogy az vagy és itt kompenzálod a vagánykodásoddal, de sajnos nem vesszük be, tudjuk hogy nyomorék vagy, de azért szeretünk, hisz szórakoztatsz minket!
2014. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a kérdező tradícionális harcművészet helyett gyorsan és effektíven megtanulható küzdősportot választ, és mivel nem említettem egy szóval sem, hogy menjen ninjutsura, ezért ez az érved is csak arra jó, hogy kitöröld vele a segged :) De legalább megint tereled a témát. Többes számban írsz magadról, és dühösen fröcsögve írod, hogy senkit nem érdekel. De igen, ha nem érdekelne, akkor nem írnál ilyen szánalmas hangnemben. Ha jót akarsz tenni a nagyanyáddal, ugorj le a 10.-ről, hogy nyugodt élete legyen :) Vagy dugjad továbbra is miután bekábszerezted azt a szerencsétlen vén k.rvát, aki nem volt képes beléd tisztességet vagy értelmet nevelni. És hol is van a fenyegetőzésed ? Úgyhogy kuss van troll, menj és keress másik kérdést.
2014. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
Ez a "fröcsögés" szó neked nagyon tetszik, anyád tanította? Amúgy látom kezdesz ideges lenni! Nagyon feszült vagy kicsi ninja?
2014. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
Nem, arra próbállak rávezetni, hogy ideje lenne a szavadnak állnod :D "úgyhogy még egyszer bele ne merd írni a mondókádba, mert megkereslek és szájba rúglak!" Kétszer is beleírtam, másodszorra elég tiszteletlenül is, és meg se mertél mukkanni. Nethuszár kis köcsög, "külvárosi keménylegény", ennyit rólad :D
2014. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

Így van, te vagy a kemény, tisztellek...amúgy nem!

#USBORNE

2014. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 Ambur T. Attila ***** válasza:
0%

Ez itt már nagyon alpári minden felett... Viszont az 57-esre reagálnék.

Szóval te egy lány vagy, elmentél egy Ninjutsu női Önvédelem Tanfolyamra, nem lettél agyon verve az első edzésen de már egyből Ádámkázod az oktatót.

Mert ilyen közel kerültél hozzá a pár edzés alatt amin voltál?

Szerintem csak a szád jár és még a közelében sem voltál egy igazi Ninjutsu edzésnek. A Győriről meg nekem is meg van a véleményed.

Az pedig, hogy valami pénzbe kerül teljesen természetes. Idézd be azt is, hogy hány hölgynek változtatta meg az életét, hányan tanulták magukat megvédeni.

Elég sok ember vállalja arccal és névvel az oldalukon, hogy ők bizony Ninjutsuznak.

Nem ilyen kis sunyi módon egy fórumon próbálnak fikázni valamit arc és név nélkül.

Komolyan mondom, hogy igazán szánalmas vagy. De majd talán egy nap észhez térsz, és trollkodás helyett, mások fikázása helyett egy harcoshoz méltóan fogsz viselkedni.

Persze ha meg lány vagy, mert a női önvédelmet nézted, akkor meg inkább hagyjuk a fenébe az egészet... :D

Akkor szülj gyerekeket és imádkozz, hogy tisztességes férjet találj. :)

Sok szerencsét az élethez.

2014. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
Azért Ádámkázom az oktatót, mert idősebb vagyok nála. De tudod mit, ezentúl Kóklerkének fogom hívni. Miért? Mert az. Én elhiszem, hogy téged elvarázsoltak a ninjutsu edzései, csak tudod aki 15-20 éve foglalkozik harcművészetekkel és küzdősportokkal (én speciel 17 éve) annak egyből leesik, hogy melyik edzés a kamu és melyik nem. Másrészt nem vagyok nő. Harmadrészt, azért másoltam be a női önvédelmi gyorstalpalójáról az infókat, hogy nyugodtan lássa mindenki, hogy ott a bizonyíték arra, hogy kamu amit csinál. 4 hónap alatt még a birkózás vagy az ökölvívás alapjait sem lehet megtanulni, nem hogy egy reális önvédelmi módszerek technikáit! Ha te ennyire ostoba vagy, hogy elhiszed amit, képvisel, akkor barátom nyugodtan mosd csak az agyacskádat tovább.
2014. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 Ambur T. Attila ***** válasza:

Dehogy csinálsz te 17 éve harcművészetet. :D

Aki 17 éve ilyesmivel foglalkozik, az nem fog egy fórumon név és arc nélkül azzal foglalkozni, hogy mások milyen szinten vannak, nem az lesz az élete, hogy másokat fikázzon, meg lealacsonyítson.

Te egy szerencsétlen vagy, akinek valszeg még a nemi szerve is túl picike, ezért linkelsz női önvédelem tanfolyamokat. ;)

Másrészről, meg akkor azt sem tudod, hogy fiú vagy-e vagy lány. :D :D :D Mert különben a női önvédelmen meg nem voltál, szóval milyen alapon mersz leszólni másokat.

Azért mert neked problémáid vannak a nőkkel, meghogymiként értesd meg velük a dolgokat, attól nem biztos, hogy ez az egész világon így van nagy okos. :P


Aztán ha meg idősebb vagy nála, akkor ne csodálkozz, hogy nem dobott meg egyből te szerencsétlen, hiszen valószínűleg rád nézett és látta, hogy ott törnél el ahol a legvastagabbnak képzeled magad.


Meg a ninjutsu amúgy sem arról szól, hogy összeverjünk másokat, hanem arról, hogy hogyan fussunk el. Ez az önvédelem alapja. Ha te egy utcai bunyóban dobálni akarod a másikat, akkor kisbarátom te még soha életedben nem verekedtél igazából. Csak egy szájkaratés kis kukacos nyomoronc vagy, aki a a gyakori kérdéseken kívül máshol nem tud érvényesülni. És itt is csak olyan hazugságokkal próbálkozol, amik nevetségesek...


Szégyen, hogy te is Magyar ember vagy... :P

2014. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Kisfiam a helyzet az, hogy az a szégyen, hogy ennyire idióta vagy. De még ahhoz is ostoba vagy, hogy felfogd, hogy mit írtam. A női önvédelmes példát szemléltetésként hoztam fel, azért mert 4 hónap alatt semmit sem lehet elsajátítani. Tök mindegy mi a neve, lehetett volna a neve akár az is, hogy "Kés elleni önvédelem 4 hónap alatt". Teljesen mindegy, a lényeg a 4 hónapon volt. De persze Te a kicsi nindzsa nem, hogy küzdelmet nem tanultál, de még olvasni sem tudsz. Másrészt az hogy idősebb vagyok Kóklerkénél, az nem azt jelenti, hogy nyugdíjas vén ember vagyok. Jobb kondiba vagyok, mint Kóklerke és hamar ki tudnám ütni. Ugyanis Kóklerke férfi létére egy jobb egyenest sem tud ütni, csak ilyen karate utánzatos marhaságokat. Ja és ne zavarjon, hogy az ország küzdősportolóinak a többsége, röhög a ninjutsun. Kóklerke ugyanolyan béna, mint a győri ninjutsu oktató. Semmivel sem különlegesebb az Ádám "mesterkéd". A csávó annyira nindzsa, mint amennyire Te Nobel-díjas fizikus vagy. És az se zavarjon, hogy a béna kis tai jutsutok egy ócska koppintása akarna lenni a ju-jutsunak. Ütni nem tudtok, rúgni se nagyon, földharcban kajak bénák vagytok. Késsel-bottal sem tudtok semmit. A kalisok és a shermások, no igen azok értenek a fegyveres harcmodorokhoz, de a ninjutsu...egy vicc.
2014. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!