Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a világ 10 legveszélyes...

Melyik a világ 10 legveszélyesebb sportja?

Figyelt kérdés
Bármilyen fajta sportra gondolok.

2015. aug. 27. 08:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Milyen megközelítésben legyen veszélyes?
2015. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
sérülés, balesetek
2015. aug. 27. 08:45
 3/27 veterán vas ***** válasza:
76%

Értelmezhetetlen kérdés!

Pl. Jackie Stewart, aki az F1-ben versenyzett, háromszor volt Világbajnok, és most 76 évesen is köszöni szépen, jól van.

Viszont, ha egy sakkozó játszma közben fölidegesíti magát, az asztalnál ülve is kaphat stroke-t.

Akkor mi is a veszélyes? :)

2015. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz lenne ehhez használni a googlet????
2015. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
már megnéztem google-on de a ti véleményeteket kérem
2015. aug. 27. 11:58
 6/27 anonim ***** válasza:
Általában ezeket szokták besorolni: BMX, gördeszkázás, rögbi, kézilabda, jégkorong, szörfözés, kosárlabda, röplabda, kerékpározás, motorversenyzés, bázisugrás, sziklamászás... Most kb. ez jutnak az eszembe. Am érdekes, küzdősportok egy TOP10-es listán sem szerepelnek, ugyanis nagyon kevés a haláleset a többi sportághoz képest, főleg bőrfelületi sérülések, zúzódások fordulnak elő (MMA-ban, BJJ-ben előfordulhat a törés, ficam is).
2015. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Sziklamászás kötél nélkül, hegyikerékpár, régen az autóversenyek ma már szinte lehetetlen meghalni benne, az ugrató motorosok( most nem jut eszembe a neve) , hegyi lesiklás, több most nem jut eszembe.
2015. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 veterán vas ***** válasza:

#7!

2015. Eger rallye, siroki gyorsasági.... :(

2015. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7-es nemntom mennyire vagy jártas az autó sportban de szerintem nem nagyon f1-be is nem rég haltnmeg jules bianchi és felettem is emlitik a rallyt és még sok más halál eset történik makst te nem hallasz róluk
2015. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez az egy két halott az 50 évvel ezelőttihez képest semmi.

Magyar ralit meg nem követem.

Justin Wilson és Jules Bianchi hatalmas balszerencsèvel hunytak el. Ilyen balszerencse volt a Bostoni terrormerénylet a maratonon. Most akkor a futást is írjam bele?

A "szinte" szócskát nem véletlenül tettem oda.

2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!