Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 12 éves vagyok és teljesen...

12 éves vagyok és teljesen kezdő a cruiserek világában. Nemtudom milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy skateboardom de az nem ér semmit mert nagyok hangos és szinte egy tollon megakad.Szeretnék egy cruiser deszkát mert télen kivül mindig használható...Praktikus pici.42es lábam van és nemtudom milyen deszka kéne...A decathlon szimpi és van egy ami tetszik is.A kiszállítást kerülném mert nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni+nem is nagyon díjjazzák az ősök.12-15 ezer között keresnék egy kezdő deszkát,mert csak gurulnék vele(PL.haverokkal mennék valahova,suliba is ezzel mehetnék).OLYAN KOMMENTETET NEM KÉREK HOGY:


-Kicsi vagy még ehhez

-ennyiért nincsen jó


nekem nem 45 ezerér ajánljatok mert kitudja lehet nem is jön be.



Válaszaitokat előre is köszi!



2016. okt. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem értek a crusierekhez vagy mikhez, csak a deszkákhoz, ha az érdekel nyugodtan kérdezhetsz
2016. okt. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egygordeszkas válasza:

A decathlonos deszkák közül én kettőt ajánlanék,amikkel van személyes tapasztalatom is.Az egyik ez: [link]

Ez a kisebbik yamba cruiser.Valószínűleg 42-es lábbal is jól használható,bár én nem tudom(kicsi 37-es lábam van.)Egyik ismerősőmnek van ilyen akinek 43-as a lába és tudja jól hazsnálni.Nem hangos,nem ráz,és jól kanyarodik.

A másik: [link]

na lyenem van nekem is,ez picit nagyobb, és egy picit stabilabb mint az előző viszont kevésbé fordulékony is..Azt javaslom próbáld ki mind a kettőt az üzletben és döntsd el melyik szimpatikusabb. Olliezni nem tudom hogy lehet e vele,ketté törni biztos nem fog,de én még nem próbáltam. Ha lenne még kérdés,írj nyugodtan.

2017. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Végül egy coral színkombinációjú cruiser Yamba-t vettem :)
2017. febr. 15. 17:52
 4/4 anonim válasza:
Jó választás! Ugyan lyenem van kb. 2 éve! Nem kopik, szép, jól halad. Mondjuk én trükközni is akarok vele ( eddig még nem sikerült) Nekem koralkék, narancssárga kerekekkel? Neked milyen színű a kerék?? Egyébként 12/l Te?
2017. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!