Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen Airsoft fegyvert...

Milyen Airsoft fegyvert ajanlanatok? Legpuska, gazas, elektromos .

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fegyvert szeretnek venni elsosorban a farmomon levo galambok irtasara... mar mindent probaltam de semmivel nem sikerult az istalokbol a galambokat kitaperolni( minden tele van tolluval es galambszarral) igy veszek egy puskat de nem tudom milyet vegyek. ezelott 10 evvel volt egy legpuskam egylovetu tavcsovel gondolom rugos (ossze keleltt hajtani majd ki es lehetett loni). nos most szeretnek venni vmi jot esetleg olyat aminek lehet alitani a loves erosseget is...

mit ajanlotok ? lattam az interneten ,h most inakbb a gazasok es az elektromos puskak terjedtek el inkabb de nem tudom ,hogy ezek most eleg erosek a galambok irtasahoz? Esetleg annyira ,hogy at is megy rajtuk a golyo ,mert az se lenne jo a teto miatt...Ti mit valasztanatok ? milyen tipust ?Dragunov fegyvereket esetleg ismeri vki?

Varom a valaszokat elore is koszonom



2016. okt. 9. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Katonai csúzlit vegyél csapágygolyóval.
2016. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VargaLevente válasza:
BÁRCSAK LÉTEZNE OLYAN LÉGPUSKA MELYNEK LEHET ÁLLÍTANI AZ ERŐSSÉGÉT!!
2017. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!