Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meg lehet élni az MMA-ból?

Kaawsy004 kérdése:

Meg lehet élni az MMA-ból?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, és eszméletlenül meg tetszett az mma, már lassan 2 éve folyamatosan követem az eseményeket, nagyon sokat néztem/nézem. Nagyon belém égett ez a sportág, és arra lennék kíváncsi hogy meg lehet belőle élni vagy sem, úgy hogy nekiállnék komolyan. Még alap sport sem kezdtem el, csak futni járok, "Árnyékbox" meg ilyesmi, edzésen még sosem voltam, csak régebben 3 hónapig birkóztam. Szerintetek lenne esélyem megélni belőle ?:) Van kitartásom, és lelkesen állok a témához. Nem konkrétan Magyarországon akarok megélni belőle hanem járnám én a világot is, mennék bárhova amikor már az edző is azt mondaná hogy "Felkészűltél az első meccsre".. Remélem értitek mire célzok. Tudom rengeteg gyakorlás, és kemény edzésre lenne szükségem hogy valamit is el érjek vele, de állok elébe :) Nemsokára megyek az első igazi ThaiBox edzésemre, és azt gondoltam hogy 2 hónapig csak ThaiBox utánna meg el járnék birkózni is, és akkor ThaiBox meg Birkó jó pár évig. Szerintetek lenne esélyem ?:)

Előre is köszi a SEGÍTŐKÉSZ Válaszokat :)

(Helyesírásért elnézést :))



2017. jan. 21. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, hogy valakinek tetszik az mma szabályrendszer, de ebben kell a legtöbb dologra figyelni. Minden lehetséges dologra számítanod kell, és tudnod is kell reagálni rá, mert lehet hogy az ellenfeled fél másodperce még rúgott, de lehet hogy utána már rögtön egy dobást akar rajtad megcsinálni, kontra, deknotra szubdekontra stb stb stb, kb mindenre kell hogy legyen b terved és hogy mondjuk összerakjál magadnak csak 15 kombinációt, ahhoz kell ismerned 25 technikát, de akkor már ismerned kell azokat a technikákat is, amik ezek ellen a technikák ellen hatékonyak és az ellenfeled majd megpróbálja counterleni velük a tiéidet. Szóval summa summárum, nem 1 év lesz amíg versenyezhető formába jutsz a 0áról. Már régen ott fogod hagyni a középiskolát, mire te tényleg MMA-s leszel. Mert, attól hogy valaki párhónapot eljár mma edzésre még nem lesz mma-s, maximum egy gyökér aki lejáratja az egész ketrecet azzal, hogy annak kamuzza magát. Évek melója. És ahhoz az alapokkal kell kezdeni ! Jobb egyenes, mae geri, ukemi waza.
2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi fán terem ez a sport meg a többi.

De azt kérdezed érdemes e elkezdeni?

Igazából az életben csak azt érdemes elkezdeni ami èrdekel!

Ha érdekel akkor hajrá, ne azt nézd hogy majd megélsz e belőle....

2017. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Majd ha megkaptad az első pofont, feldagadt a fejed és átestél egy agyrázkódáson és összehánytad a lakást, akkor eldöntöd, hogy vállalod-e.
2017. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!