Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha rendszeren kerékpározok...

Ha rendszeren kerékpározok hosszú távokat, akkor veszítek-e izomtömegből?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
??
2022. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
igen, azért van a versenykerékpárosoknak olyan combjuk mint másnak dereka :))
2022. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
55%

Ha folyamatosan edzésben vagy, tehát nem elhízott vagy és úgy akarsz nekiállni kerekezni, akkor nem. Viszont, ha fogyókúrának szánod a bicajozást, akkor egyértelmű, hogy az emeberi szervezet az izomból is veszít ugyanúgy valamennyit, mint a zsírból. Én láttam olyant, akinek izmos volt a lába, de elhízott volt nagy hassal elkezdett fogyókúrázni és a combja is elvékonyodott, pedig az nem hájas volt, hanem izmos.


Amúgy az megállja a helyét amit írtak, hogy nekem olyan vastag a vádlim, mint másnak a combja a combom meg, majdnem , mint másnak a dereka :D De én gyerekkorom óta bicajozok és 43 múltam.

2022. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés úgy hangzik, mintha egy testépítő írta volna ki.

És innentől kezdve nem tudhajtuk, hogy neked mi a hosszú táv és a rendszeresség. Valamint azt sem, hogy mennyi izom van rajtad és mennyi elvesztése jelentene tragédiát.

Kicsi részletezd ezeket, hogy jobban értsük a helyzetet és jobb válaszokat adhassunk.

2022. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Testtömegindexet nem tudok mondani, de 172 cm vagyok, 70 kilóval 17 éves, sokat szoktam edzeni, a legtöbb korombelinél izmosabb vagyok és egy ötöst örülnék ha ezzel leadnék zsírból. Azért ezt választanám mert ez a legkevésbé fárasztó megoldás és mégis ez égeti legjobban a kalóriákat.
2022. szept. 14. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz gyengébbnek látszani.

Nyugodtan tekerj!

2022. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően táplálkozol, akkor nem. :)
2022. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!