Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik budapesti kerékpárutat/...

Melyik budapesti kerékpárutat/kerékpáros infrastruktúrát utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ahol workoutoznak.
ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi az a workout ebben a kontextusban és miért terjed a neten a half angolul írás?
ápr. 2. 11:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Én inkább azokat a részeket utálom, ahol nincs kerékpárút, pedig szükség lenne rá. Ilyen pl. a Dózsa György út zuglói szakasza, ahol mindig tele van a járda biciklisekkel. Mindenki számára balesetveszélyes ez így.
ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak részben Budapest, de Csepelen a II. Rákóczi Ferenc út melletti "kerékpárút" kegyetlen. Az 1-es főút menti kerékpárút is balesetveszélyes, főleg Kelenföld és a Gazdagréti út között.
ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a csepeli tényleg az, eszembe se jutott. :/

Az 1-es főút mellett még szerintem nem jártam.

ápr. 2. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, a II. Rákóczi F tényleg nagyon gáz. Meg úgy Csepel legtöbb útja is az. Én még nagyon utálom a Hungária körútat, a Kerepesit. Meg bár sokat használom, a Nagykörút is gáz, kátyús, autók parkolnak rajta, sok a lámpa, a gyalogosok közé vezetett rész... Jó hogy ott van, szükség van rá, de botrány rossz.

De mindent nem ismerek, biztos lehetne még sorolni.

ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a Hungária körúti jó.
ápr. 2. 12:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként Csepelen, ahogy az ember próbál visszavergődni a Deák Ferenc hídtól észak felé, az katasztrófa, de a sztráda nagyon jó és nekem a többi csepeli út is tetszett.
ápr. 2. 12:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Csepelen vannak jó és rossz utak is.
ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tothp ***** válasza:
Én a Bartók Bélát imádtam. Főleg mikor a Keletiből a Délibe volt csatlakozás és késésben voltunk. Felmálházva 2 hétre, ahogy kell. És akkor még macskaköves volt.
ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!