Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlanátok?...

Milyen biciklit ajánlanátok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Elvárások: hidraulikus tárcsafék, teleszkóp, mert fogom használni terepen is. Szóval valami mtb-ot szeretnék.

Kb. max.100ezer ft-ig gondoltam, hogy ráfordítok. Mit tudnátok ajánlani? Előre is köszönöm! (És valaki felvilágosítana engem, mit kell nézni egy biciklin? Sajnos nem igazán értek hozzájuk).


2011. dec. 30. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100ezer -ért nem hiszem hogy kapsz jó minőségű hidraulikus tárcsaféket... jobb ha mechanikust veszel vagy v-t
2011. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, és milyet tudnál ajánlani?(Konkrét bicikli).És mi a különbség?
2011. dec. 30. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, az a baj, hogy ha hidraulikus tárcsaféket akarsz, abban egy jobb minőségű minimum 20 ezer. És az csak a fék. Nem dicsekvésképpen, nyáron nyertem egy 360.000-Ft-os MTB-t, utánanéztem, miből is van összerakva, és nem is olyan húdejó ahhoz képest. :D Persze nekem tökéletesen megfelel, nem adnám el. Egy szó mint 100, 100 ezer körül lehet montit kapni, de ne várj tőle csodát. Ajánlani nem tudok, mert fizikai tapasztalatom az nekem sincs, csak utánaolvasás után. [link]

Itt nézegess az árkategórián belül és válaszd ki a legjobbat.

2011. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
azt javaslom,hogy vegyél használtat.vannak olyanok amik úgy megvannak vigyázva hogy nem nagyon látszik,hogy viselt!hidd el megéri és nem ciki! :)
2011. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PoK válasza:
Hayes, Shimano, Avid amik jo hidraulikus tarcsafeket keszitenek viszon eleg draga. Avid Avid BB5 vagy BB7 es tarcsafeket ajanlanek ami mechanikus de baromi jol fog minden kornyezetbe villa az Marzocchi Rockshox Manitou es kicsit gyengebb de meg aranylag jo a SR Suntour , RST ne legyen tapasztalataim szerint nem tul jo. Es ne legyen egeszen lejtett vazas(a vaz felso resze ne legyen egyenes) legalabb 18 as legyen a vaz merete hanem kicsi , ja es a villa legalabb 130mm es mert maskepp kicsi terepre
2011. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PoK válasza:
2011. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 -Fremen- ***** válasza:
Sajnos azt mondom, hogy ilyet még használtban sem hiszem hogy 100 alatt megkapsz. Általában csak a vázak kerülnek ennyibe. Használtan, összteleszkóposnál.
2012. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 -Fremen- ***** válasza:

Mivel nem értesz hozzá, ezért gondolom a pontos használatát sem tudod megmondani. Például jó kompromisszum egy ilyen járműnél előre tenni nagy hidraulikus féket, hátra meg elég egy kisebb bovdenes. Egy átlagos hegyi kerékpár 100-120mmes rugóúttal rendelkezik. Szerintem ilyen használathoz még a 160as tárcsa is elég, ha nem akarod durván elereszteni lejtőn.


Ha körvonalazni tudnád, utána tudnánk ajánlani.

2012. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tesztelem egy éven át 250.000 Ft-os bringát. A Hayes fék életveszélyes volt, a teló alig mozgott, a váz (nekem) rövid volt és nehéz.

Elvben egy jó bringa volt, de valójában egy alkatrész sem kellett volna.

A legfontosabb a megfelelő vázméret.

Olyan vázat és telót vegyél, amelyikre fel lehet szerelni a tárcsaféket, de kezdetben V-fékkel szereld. Olcsóbb.

2012. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok, melyik a jobb? Mi a különbség a kettő között? Melyiket érné megvenni?

[link]

[link]

2012. jan. 2. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!