Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Te milyen kerékpárt vennél...

Te milyen kerékpárt vennél 300 ezer forintból? Többit leírom lent!

Figyelt kérdés

Lényeg annyi, hogy nagyon szeretnék egy normális kerékpárt. Nem sportolok versenyszerűen, de sokat járok egyedül vagy akár barátokkal túrázgatni valamint mindenhova kerékpárral járok. Most szerencsére adódott lehetőségem, hogy 300ezer ftért vegyek egy jónak mondható kerékpárt!


Városba, munkába, suliba járásra használnám valamint sokat járnék vele kirándulni. Te mit ajánlanál? outit? esetleg mtb-t ? Linkelnél párat?


2013. febr. 21. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 300 ezerből inkább motort vennék...
2013. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre! :)
2013. febr. 21. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmit vennék: [link]

bár lehet olcsóbb kategóriát 250körül, és vennék rá a maradék 50ből normális sebességmérőt, lámpákat, kulacsot, kulacstartót, sárvédőt meg egyéb alkatrészeket amik kellhetnek a bicajra meg a bicajozáshoz

Én azért ilyen mtb-t vennék, mert habár sokat járok utakon, betonon, de városba jobban szeretem a teleszkópot meg kb minden bicajozásom alkalmával (ha az idő engedi) kimegyek terepre

2013. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én magamnak egy ilyet vennék: [link] Jó is lenne, így legalább a mostani is megmaradna...


De ha neked kell kerékpár és látom, hogy több dologra is, akkor én azt ajánlanám, hogy vegyél egy olcsóbb trekking-et(pl ezt: [link] meg egy jófajta MTB-t(talán ezt: [link] Hidd el, suliba/munkába nem érdemes feltűnő kinézetű bringával menni.

A megmaradt összeget meg annak adnám aki ezt a tanácsot adta. ;)

2013. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy csepel torpedót.

[link]

városi használatra tennék rá egyenes kormányt.

2013. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Linkoln ***** válasza:

Vigyázz nehogy ellopják.

Én outit vennék, egy szépet, de erőset, strapabírót valami erős szettel.

Pl shimano ultegra, vagy campa centaur, chorus esetleg shimano 105, vagy sram rivallal, erős edzőkerekekkel, valami már versenykategóriással, egy nagyon jó vázzal.

Bikemagon nézz szét, nagyon jó bringák vannak.

[link]

[link]

[link]

[link]

az utolsó olcsóbb, de az nagyon erős, az nem halna meg alattad.

2013. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha túrázgatni járnál akkor valami összteleszkópos kéne mivel laza terepen elég kényelmes, főleg ha sokat mész.
2013. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen gyakran használnád földúton illetve terepen. Ha napi 5-10km-et tekersz országúton és terepen meg 15-20km-et, akkor nyilván hogy nem országútit veszel.

Egyébként fele annyiért is nagyon jót kapsz, nem kell 300 ezret költened ha nem versenyszerűen űzöd.

2013. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Össztelósat 300-ból sajnos nem lehet venni.
2013. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!