Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek az Orbea...

Mi a véleményetek az Orbea országúti bringákról, van valakinek tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

Elkezdtem gyűjteni egy oúti kerékpárra, csak még nem tudom, milyen márkájú legyen majd, elég nagy különbségek vannak árban, igaz, felszereltségfüggő.

Bianchi és Wilier márkák tetszenek, csak elég húzós áruk van. Orbeát néztem olcsóbbnak, habár van olyan üzlet, ahol a Wiliereket most nagyon akciósan árulják, csak egyelőre a keretem nem mostanában lesz rá meg.



2013. aug. 28. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

ar-ertek aranyban orbea vagy mata de bmc-bol is akadhat jo vetel...

a pinarellok bianchik es colnago-k nagyon tul vannak arazva...:D

2013. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz kis bringa az Orbea. Vegul is mint marka csak ott szerepel a WorldTour Pro sorozatban, tehat valoszinuleg bizhatsz a markaban.

Felszereltseg dolga mar penztarcafuggo, de azert ebben a kategoriaban nehez mar mellenyulni.

Orbea siman tudja a tobbi nagynevu gyarto nyujtotta minoseget. Szerintem jo uton jarsz.

2013. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem vegyél trek-et vagy canondale-t :)
2013. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!! A kaposvári Tuttibringánál lenne majd a vétel. felszereltség végül is az lesz, amit mondok, úgy raknák össze, Campa szettel 240 000 Ft-ot mondtak.
2013. aug. 28. 20:22
 5/5 anonim válasza:
tuttibringát nagyon ajánlom, legjobb választás. Barátságosak, korrektek, segítőkészek és vérprofik.
2013. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!