Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért pukkan be irdatlanul a...

Miért pukkan be irdatlanul a lábam akár 10 perc után miközben jó féléve rendszeresen biciklizek?

Figyelt kérdés
Nem értem, az utóbbi 5-7 hónapban nagyon sokat tekertem, mivel teljesen áttértem a tömegközlekedésről a kerékpárra(tehát nem ilyen, hogy eltekerek a boltba meg vissza) és mégis: valamikor úgy bedurrannak, hogy alig bírok menni 10 perc után nagyon, ennyire gyenge lennék
2013. nov. 30. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent ,hogy bepukkan?
2013. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát bepukkan, vágod, amikor pölö lapátolsz sokat akkor is bepukkan a karod vagy mit t'om én, bedurran az izom :D
2013. dec. 1. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
De mit csinál? Fáj? Görcsöl? Felroban, és jönnek a terrorelhárítók? Pontosabban írd le, hogy mit tapasztalsz!
2013. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
felrobban, csak nem sikerült a hosszú b-t leírni elsőre...
2013. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDd

Hát bedurran, megkeményedik a combon rohadtul és elég a lábamon járni nemhogy tekerni, szóval olyan rohadt nehézkes lesz vele bármit is csinálni, de köbö fél óra után "feloldódik" és akkor már minden fasza, csak nem értem miért durran még mindig be ennyire 15 perc biciklizés után ...

2013. dec. 2. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké, így már értem. Sajnos nem vagyok eléggé otthon a témában, úgyhogy csak tippelgetni tudok. Bemelegítesz, vagy legalább pörgős áttétellel indulsz, vagy azzal a nagyobb fokozattal, amivel előző este letetted a biciklit? A bemelegítés, vagy pár perc gyors pörgetés az elején segíthet. Nyújtani szoktál? Nekem, mikor már nem tudom, mi bajom a biciklin, de nagyon nem akar menni, egy kis nyújtás segíteni szokott. A másik dolog, ami egy kicsit hasonlít arra, amit te tapasztalsz, hogy egy időben minden induláskor és minden hirtelen intenzitásnövekedésnél (pl. emelkedő kezdete), rettentően elkezdtek fájni a lábizmaim, de ez csak pár percig tartott. Ez nyáron szokott lenni, és őszre mindig el szokott múlni, és gőzöm sincs, mitől van.
2013. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahhhha, hát én felülök rá és tekerek, plusz nekem mindig a legnagyobb fokozatban van a kempa, nyújtani se szoktam. Holnap kipróbálom!
2013. dec. 3. 16:09
 8/10 anonim válasza:
Bejött a hideg, lehet érzékeny rá a lábad
2013. dec. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyi hülyeséget írkálnak egyesek... neked öcsém nem bedurran, hanem elsavasodik. gyenge vagy, túl nagy az intenzitás. edzés edzés edzés...
2013. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magne B6. Megspékelve egy kis Ca-tablettával ízlés szerint.
2013. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!