Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen sebességmérőt/távmérőt...

Milyen sebességmérőt/távmérőt vegyek montira? Hogy működnek ezek? Jó a kínai olcsó is?

Figyelt kérdés

Csak hobbiból bicajozgatok, és érdekelne mikor mennyit tekertem, mennyivel megyek. Semmi extra nem kell. Erre jó a kínai is? Mert 1000 ft alatt is találtam ebay-en. Valaki használ ilyet? [link]

Azért fontos lenne hogy rázkódáskor ne essen szét, mert nem a legjobbak itt az utak.


2014. jún. 19. 14:08
 1/2 anonim válasza:

Előszöris. Ugye ezek a mérők három főbb részből állnak. Áll egy kis mágnesből, amit a küllőre kell tenni. Van egy kis valami, amit a villára kell tenned, úgy, hogy a mágnes pont szembe legyen vele. Ahányszor a mágnes elhalad mellette küld egy jelet a mérőnek. A mérő elemzi ki a villára erősített valami adatait és számítja ki a sebességedet.

És igen, jó a kínai mérő is (ugyanis mind ott készül)

Itt is nézelődhetsz: [link]

2014. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Titusztitusz ***** válasza:
Digitálist szerintem ne vegyél,ez az alap, mivel azok egy nagy rakás lóizék csak...Hamar tönkremennek, elem kell beléjük, tűző napon-hőségben elfeketedik a kijelző, téli hidegben meg úgy elhalványodik, hogy jóformán semmit sem látni az értékekböl, stb, stb...Sokkal célszerübb a hagyományos sebmérő használata mindig, azokba nem kell elem, esőben-hidegben-hőségben mindig megfelelően működnek, egyszerü, megbízható szerkezetek...Bár sok év alatt lassan pontatlanná válnak, de azért még ígyis célszerübbek, meg praktikusabbak mint a digitális vackok...Ennyi a lényeg mindig, aztán a kategórián belül meg már teljesen mindegy az, hogy milyen márkát használ az ember...
2014. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!