Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy 4 éves bicikliben soknak...

Egy 4 éves bicikliben soknak számít a 4800 km?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert tudni szeretném, hogy mennyire van benne sok kilométer :D Eleje fogva óta van rajta kilométeróra, de egyszer kimerült az elem, és lenullázódott. Ki lett számítva utólag. Ez akkor volt 4100 valamennyi, és most van benne 4897 km...

2015. aug. 6. 00:44
 1/6 Dreigang ***** válasza:
Általánosan nem számít soknak, kérdés persze, hogy milyen bringába tették bele, és mindezt hol?
2015. aug. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm... En kb másfél hónap alatt tettem a bringamba 3600-at. Szoval nem sok, de ahogy az előző is írta, nem mindegy, hogy milyen bringa... Mert BMX-hez sok, de egy orazagutihoz keves.
2015. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én évente megteszek 8000-ret már 5 éve egy eredetileg is már agyonhasznált használtan vásárolt 80-as évek beli outival, ismerve az előző gazdiját, -2-3 szor már megkerülte volna a bringa a földet az egyenlítő vonalán.. de szerintem van még benne ugyan ennyi...

persze nem a kopó alkatrészekről beszélek.

2015. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

Május közepén vettem az országútim 3300 km van benne, szerinted?


majd olyan 65000 km nél kezdj el gondolkodni hogy most már úgy azért van benne, de évente ha rendszeresen használod és 10000 km-t belepakolsz, akkor láncot és hátsó sort szinte biztos kell cserélned mert kopik, aztán fékbetétet és külsőt is.

2015. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Napi 3 km... azaz szinte semmi.
2015. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor volt időm havi 1000ugrott bele...
2019. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!