Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A hajtókar 1-2 mm-et mozog...

A hajtókar 1-2 mm-et mozog horizontálisan, ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
Truvativ holzfeller. 73-as házba való, az enyém 68-as. Viszont kihézagoltam 5 mm-et, de még is mozog. Nem könnyen, de azért lehet mozgatni. Ez nagyon max. 2 mm, de inkább 1 mm.
2018. máj. 18. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 millimeter terheles alatt nagyon gyorsan a duplaja lesz. Mivel hezagoltad ki amugy?
2018. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Műanyag hézagolóval. LEhet kapni boltban fémet is, de én műanyagot használtam, amit fogaskoszorúból bontottam ki. Szabványméretű, csak műanyag.
2018. máj. 18. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ahogy használod szét fogja a pici mozgás is verni a cuccot.
2018. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:
Valami nem kerek ott.. A középrészekhez jószerével csak műanyagot adnak stock-ként (és kiszerelés után kuka). Mégsem szoktak mozogni, főleg nem látványosan, millimétereket. Rendesen menetben van, eléggé be tud tekeredni a házba, nem csak egy keskeny mélységig?
2018. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez bmx-es csapágyház, és adapter segítségével szereltem be. Viszont szétszedtem, és a csapágyat nagyon nehezen bírtam kiszedni, vissza rakni pedig esélytelen volt.

Körben megcsiszoltam a csapágyházat. Viszont nagyon finom smirgli papírral, és nagyon aprólékosan. Ez is okozhat ilyet? Na de hát akkor vertikálisan kellene kotyognia!

2018. máj. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!