Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akiknek a hobbijuk a kerékpáro...

Akiknek a hobbijuk a kerékpározás, ők télen is tekernek hobbi szabadidős céllal?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról van szó hogy dolgozni járnak vagy a kisboltba, hanem csak úgy tesznek egy kört januárban az 5 fokban.
2019. jún. 3. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az elszántak, úgymond komoly amatőrök nyomják télen is.


Én személy szerint inkább úszni járok meg kondiba télen. Esetleg ha enyhébb az idő akkor futni.


Mondjuk én nem is vagyok "komoly amatőr" :D

2019. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 fokban simán, főleg ha süt a nap, szép az idő, tiszták az utak, ilyen előfordul januárban is. Ha nagyon hideg van és/vagy szeles az idő, szakad a hó stb., akkor persze nem. Egész napos biciklitúrára azért nem szoktam télen menni, de egy-két órára egy nagy körre a környékre simán.


Persze észnél kell lenni, mert ha éjszaka fagyott, akkor előfordulhatnak jégfoltok az úton, szépet lehet esni. A mi környékünkön két olyan árnyékos kanyar van, ami akkor is gyakran jeges, ha mindenhol máshol tiszta az út.

2019. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szlory ***** válasza:
Jellemzően azok járnak télen is, akiknek van "téli bringájuk". A többiek nem veszik annyira komolyan, hogy kimenjenek, mert kényelmetlen és valóban veszélyesebb üzem, mint nyáron. Rengetegen szoktak év végi meg év eleji tekeréseket csinálni, hobbiünnepként is - persze ha az idő nem annyira zord, max hideg.
2019. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áh, én voltam kint -7ben is! Kinéztem, esik a hó, hát nehogyámmáne! Nem forgott el a kerék a vizes hóban lefelé, akkorákat estem, mint az állat!!! Az év legjobb bicózása volt! :D

Cicanaci, téli szöszös bringás gatya, 2 puha mackó pulcsi, téli bicós kabát, bélelt bicós kesztyű, szőrmés sapka és persze a sisak. Nem is volt vészes így, csak mikor már átázott.. :D

2019. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!